Незабаром ринок «Барабашово» може бути серйозно розширено!

Вскоре рынок «Барабашово» может быть серьезно расширен!

Харківська фірма «ХарОптТорг», що здійснює управління торговим центром «Барабашово», планує розширити ринок до станції «Академіка Павлова» — наступної за «Академіка Барабашова» станцією метро на Салтівській лінії. Про це заявив генеральний директор «ХарОптТорг» Андрій Шестаков.

Зараз ринок біля станції метро «Академіка Барабашова» займає загальну площу близько 60-ти гектарів. Після здійснення проекту з розширення орієнтовно загальна площа буде близько 80-ти гектарів. Згідно з планом, що знаходиться біля метро «Академіка Павлова» супермаркет «Таргет» з’єднається з торговим центром «Барабашово» і, таким чином, Барабашовський ринок отримає вихід до ще однієї станції метро, ​​що, крім усього іншого, вирішить масу проблем із транспортною розв’язкою ринку. Також задумано збільшити кількість дорожніх смуг на вулиці Академіка Павлова. Зараз їх — чотири, а буде — шість. Терміни реалізації цього задуму намічені на майбутній рік.

На даний момент торговий центр «Барабашово» насчітиваает близько 14-ти тисяч торгових місць і в торгівлі тут зайнято близько 40-ка тисяч приватних підприємців. По буднях через «Барабашку» проходять до півтораста тисяч покупців, а у вихідні та у свята кількість покупців досягає чверті мільйона. 6000 паркувальних місць для автомобілів існує вже зараз, а, слід відзначити, це число постійно зростає. На місяць через ринок «Барабашова» проходить фінансовий потік у 200-300 млн. доларів. Це 14-е місце серед всіх ринків світу і 6-е місце серед ринків Європи.

Нагадаємо, ТЦ «Барабашово» офіційно існує з 1996-го року, і належить концерну «Авек і Ко». Поділений на сектори по категоріях товарів, «Барабан» працює у звичному для ринків режимі — усі дні, крім понеділка. На «Барабашово» купити товар можна також дві ночі на тиждень — у понеділок і четвер.

Источник: vbarabashovo.com
Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.