Дізнатися, чи є ваш син геєм

Узнайте, является ли ваш сын геем
Дізнатися, чи є ваш син геєм

Дуже часто у сучасних батьків, які виховують синів, виникає занепокоєння, викликане дивною модою в хлоп’ячій середовищі: хлопці майже не звертають уваги на дівчаток, надають багато уваги зовнішньому вигляду, їх поведінка часто манірно. Через стереотипів, що існують у суспільстві, батьки часто починають «підозрювати» власного сина в тому, що у нього нетрадиційна орієнтація. Причин нестандартної поведінки вашої дитини може бути декілька. Часто хлопець стежить за останніми тенденціями в моді тому, що відносить себе до метросесуалам.

Дізнатися, чи ваш син до гомосексуалістів, можна за певними ознаками.

1. Серед знайомих вашого сина більшість — дівчатка. І не тому, що він — ловелас. Якщо ви помітили, що всі розмови зводяться до «дівчачі», таким як природа, косметика, останні тенденції в моді, особливості жіночого організму, у вас є привід для занепокоєнь. Дівчата для вашого сина не є сексуальним об’єктом, він сприймає їх як подружок.

2. Ваш син любить слухати мелодійну музику. На думку психологів, більшість «натуралів» в підлітковому віці віддають перевагу агресивній музиці. Що пов’язано зі сплеском гормонів, який відбувається через гормонального дисбалансу.

3. Ваш син дуже ранимий і чутливий. Пам’ятайте, що ранимі всі підлітки, але всі вони ховають свою вразливість під маскою агресії. У випадку, якщо хлопець не вважає за потрібне ховати свою емоційність, якщо не миє її приховати, можна припустити у нього схильності до гомосексуальної орієнтації.

4. Син воліє вишукану їжу. Не варто дивуватися, але більшість чоловіків з нетрадиційною орієнтацією дуже вибагливі в їжі. Найчастіше підлітки охоче вживають колу, гамбургери, чіпси. Якщо ваш син вранці віддає перевагу вівсяній каші, супчики, фруктам, це є свідченням завищеного рівня жіночого статевого гормону.

5. Більшість представників сексуальних меншин мають вродженої схильністю до мистецтва. Серед них багато талановитих модельєрів, стилістів, кухарів, художників. Серед хлопчиків з традиційною орієнтацією їх теж немало, але геї вважаються більш талановитими.

6. Спілкування з іншими хлопчиками викликає у нього почуття дискомфорту. Підлітковий вік відрізняється тим, що хлопці часто вихваляються один перед одним своїми сексуальними подвигами, нерідко приписуючи собі чужі перемоги. Якщо ваш син не приймає участі в таких розмовах, можна припустити, що він — гей.

7. Якщо в коло його спілкування все ж входять хлопці, але в кожному з них можна помітити перераховані вище ознаки, сумніватися більше коштує. Ваш син — гей.

Джерело: uapages.com

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.