Леді Макбет VS Казанова або «ізменозавісімось»

Леди Макбет VS Казанова или «изменозависимось»

Ми звикли вважати людей, які зраджують своїм партнерам, жорстокими зрадниками, але, як це не дивно звучить, ми дуже помиляємося! Чоловіки-бабії чи гулящі дружини — це не банальні падлюки, а хворі, до того ж глибоко нещасні, люди.

Учені Лондонського національного університету довели, що донжуанство — це психічна хвороба. Її головним симптомом є постійна потреба в пошуку нових сексуальних партнерів, які після однієї або декількох інтимних зустрічей стають нецікавими для хворого. Біда в тому, що цю недугу не можна повністю вилікувати. Вона чимось схожа на алкоголізм, адже не існує колишніх алкоголіків, точно також не існує колишніх зрадників. Завжди є ризик, що людина повернеться до минулого способу життя.

Всі проблеми родом з дитинства

Старий Фрейд вчив, що будь-яка хвороба починається з психологічної травм, отриманої нами в дитинстві. Так звана «ізменозавісімость» є прямим наслідком патологічного страху перед тривалими близькими стосунками, тобто інтимофобія. Зрадником керує страх бути відкинутим, почути слово «ні». Похід «наліво» — це своєрідна страховка, адже легше пережити відмову однієї людини, якщо в «резерві» чекають ще кілька. Цей комплекс породжений дитячими враженнями. До групи ризику потрапляють діти, у вихованні яких беруть участь тільки жінки.

Дуже часто ненька, яка в житті «обпеклася», намагається переконати свою доньку в тому, що всі чоловіки негідники. Тим самим вона хоче вберегти своє чадо від розбитого серця і гірких помилок. Але шкода від подібних моралей очевидний. Дівчина, яка виросла з установкою «не вірити мужикам», як і інші, потребує любові протилежної статі, але при цьому намагається не підпускати нікого близько, адже вважає, що це небезпечно. Таким чином, тривалі відносини будувати вона не вміє, і їй доводиться «перебиватися» відносинами на одну ніч. Синів матері-одиначки теж виховують по-своєму. Таке виховання є дуалистична: з одного боку жінка прикладає максимум зусиль, щоб «захопити» єдиного чоловіка в своєму житті, а з іншого — намагається виростити «ідеального чоловіка», тому покладає нього величезні очікування. Це викликає у хлопчика страх несоответствовать завищеними вимогами своєї матері. Коли він виростає, то начитає проектувати вимоги мами на всіх жінок. Побоювання бути гіршим перетворює чоловіка в бабія. Він вигадує, суперечливий за своєю суттю, ідеал «другої половинки». Ідеальна дружина повинна володіти несумісними рисам характеру: бути йому опорою і підтримкою, при цьому, не обмежуючи його свободи і почуття незалежності. Людини, який зміг би дати це все одночасно, просто не існує. По цьому, Казанові жодна жінка не підходить, і він знаходиться у вічному пошуку.

Вилікувати можна, а перемогти — можливо!

Існує кілька методів психологічної боротьби з ізменозавісімостью, які дозволяють «натиснути на хворі місця», при цьому, не заподіюючи ніякої шкоди хворому.

* Віддати, щоб отримати

На сьогоднішній день вже доведено, що людські думки — матеріальні. Це дозволяє нам взяти долю у власні руки. Якщо ми зможемо контролювати свої почуття і думки, то отримаємо можливість впливати на події та поведінки інших людей. Автор цієї теорії, професор Зеланд, стверджує, що користуючись таким методом, жінка в змозі добитися від чоловіка вірності, а чоловік може перетворити гулящу панночку в добропорядну дружину. Суть методу полягає в наступному: бажання отримати що-небудь необхідно замінити готовністю віддати те ж саме. Тоді діє закон бумеранга і мета досягається дивно просто.

Практично такий психологічний маневр можна здійснити так: треба на деякий час викинути з голови проблему невірності. Слід повністю відволіктися від подібних думок і припинити акцентувати увагу на походах «на сторону». Замість цього, самому (або самої) потрібно зберігати вірність своїй другій половинці, більш того, зосередиться на своїй відданості і кришталевої чесності.

* Методи НЛП для чайників

Дуже важливим є вміння правильно ставити питання, від формулювання часто залежить відповідь. Існує принципова різниця між, ідентичними на перший погляд, питаннями «Навіщо?» І «Чому?». Коли ми запитуємо «Чому?», То автоматично налаштовуємо свого співрозмовника на пошук виправдань. Якщо ставимо запитання «Навіщо?», То змушуємо людини концентрувати увагу на пошуку причин. По-перше, Вам потрібно зрозуміти мету зрад, тоді буде легше знайти замінник походам «наліво». По-друге, Вам треба в міру можливості змінити життєві обставини, в яких відбуваються зради. Цей метод — лише вершина айсберга нейролінгвістичного програмування. Фахівці НЛП стверджують, що безвихідних ситуацій не існує, оскільки у кожної проблеми є, щонайменше, два рішення!

* Налаштовуємося на краще!

Народна мудрість — вічна. Прислів’я «Що посієш — те й пожнеш» актуальна сьогодні, як і сотні років тому. Варто задуматися, може причиною зрад є не страх Вашої «другої половинки», а Ваш власний? Позамежна ревнощі, нічні допити, постійні перевірки — це все акцентує увагу на невірності і навіть штовхає на зраду. Все просто: навіщо зберігати вірність, якщо в це ніхто не вірить? Навіщо кожен день бути без вини винуватим? Якщо вже доводиться «отримувати» через п’ятнадцятихвилинної затримки на роботі, то краще страждати не даремно, адже в такому випадку невірність нічого не змінить. Таким чином, дуже часто ми самі провокуємо зради. Пора наказати собі зупиниться! Як вже говорилося, думки матеріальні, і, постійно думаючи про подружню невірність, ми просто «замовляємо» зрадництво, його і отримуємо. Треба навчитися думати про хороше. Відкрийте свій весільний альбом! Подивіться разом фотографії з самого щасливого дня у Вашому житті, згадайте все найкраще і дозвольте собі помріяти — і все дійсно буде відмінно!

* Похвала «в кредит»

Згадайте, як в дитинстві батьки лаяли Вас за «трійки» в щоденнику набагато частіше, ніж Ви їх отримували. У результаті в школі ставало страшно: а раптом я не зможу відповісти на «п’ять» і мама знову буде лаятися? З цього починалися комплекси і псувалися стосунки з батьками. У подружньому житті все відбувається за тим же сценарієм. Якщо Ви помічаєте, що в сім’ї починаються проблеми не варто витрачати час! Не потрібно лаяти чоловіка за вчорашню п’янку або влаштовувати скандал дружині, яка затрималася у подруги. Треба просто їх … похвалити, розповісти їм про свою любов, пестити і леліяти.

Це дуже хитрий прийом. Погодьтеся, важко бути страшним бабієм, коли з тебе роблять принца? Грати роль зрадниці, коли тебе носять на руках, теж досить проблематично. Вручаючи своєї «другої половинки» похвалу «в кредит», Ви можете бути впевненими на всі сто, що зрадник задумається про свою поведінку. Але який вибір зробить зрадник — обманювати наївну дружину або «сліпого» чоловіка або стати тим, за кого його приймають, залежить тільки від почуттів до Вас. Це своєрідна перевірка на любов, яка допоможе вам зробити певні висновки. Одна справа, жити з людиною і усвідомлювати наявність проблем, а зовсім інша — жити з ним без любові.

* Околдуем, як цигани!

Навіть традиційна наука визнає існування циганського гіпнозу. Технологія такого методу впливу дуже проста, вона складається всього з 3-ох кроків:

1. заволодіти увагою людини, позбавити його від впливу відволікаючих зовнішніх факторів (сторонні звуки, що рухається зображення, сильні запахи);

2. задати поспіль кілька елементарних питань (мінімум — три), на які Ваш партнер може відповісти «так»;

3. після того, як ви отримаєте необхідні позитивні відповіді можна поставити йому найголовніше питання в такій же простій формі, яка б передбачала відповідь «так» («Ти будеш зберігати вірність мені?»). Для ефекту в кінці стоїть опустити інтонацію і говорити тихіше, що б людина трохи напружився.

Подібні експерименти варто повторювати по кілька разів на тиждень. Таким чином, установка «зберігати вірність» буде спрацьовувати в людини підсвідомо.

Психологи стверджують, що людина сама формує свою долю. Якщо у Ваш чоловік бабій або дружина, яка пропадає ночами, подумайте, може в цьому є і Ваша провина? Можливо, у Вас занижена самооцінка і, тому Ви не в силах повірити в вірність «другої половинки»? Але також можливо, що ніхто з подружжя не винен. Часто жінок у чоловіка приваблює саме те, що він бабій. А більшість чоловіків втрачають голову від жінки-хижачки.

Джерело: uapages.com
Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.