Як зупинити кровотечу з носа

http://www.zdorovieinfo.ru/upload/images/red-nose-02.jpg

У дочки з дитинства дуже часто йде кров з носа. Зверталися до безлічі фахівців. Пояснюють, що у дівчинки судини розташовані дуже близько до поверхні і тому легко лопаються. Мазі, турундочки, припікання, полоскання — пройшли всі. Ефект як можете здогадатися практично нульовий. Найменша застуда, перехвилювався дитина і знову кров з носа і знову до лікаря. Ті, у кого така ж проблема, впевнена, розуміють, про що мова — лікування повністю безрезультатно. Точніше його просто немає.

А не так давно попався на очі старий журнал. Народний засіб як зупинити кровотечу з носа, описане в журналі, на перший погляд здалося абсурдним. Але оскільки вибір у нас із дочкою був не великий, а точніше взагалі відсутня, вирішили спробувати. Усміхнулася, звичайно, спочатку, оскільки повірити, що спрацює, було важко. Та й скористалися скоріше для галочки, щоб не думати потім, а раптом би це народний засіб зупинки кровотечі попалося на очі не просто так і спрацювало б, а ми не спробували.

Автор в журналі називає свій спосіб зупинки кровотечі з носа симпатичним, тобто він не лікує і не позбавляє назавжди від проблеми. Кровотечі з носа тривають, як і раніше, просто дотримуючись цього народному методу, стало легше його зупиняти і з меншими муками для дівчинки. Просто у неї тепер завжди з собою залізний ключик на вовняної нитки.

Отже, в чому суть методу — не знаю. Прочитала, що потрібно взяти залізний ключик, протягнути в нього вовняну нитку. А далі, як тільки виникає кровотеча з носа надіти це імпровізоване намисто на шию ключем на спину. Ключ на вовняний нитці повинен звисати на спині між лопаток.

Загалом, як Ви вже здогадалися, нам допомагає. Чи стали кровотечі рідше важко сказати, чому допомагає, тим більше не знаю. Навіть якщо це просто навіювання, я все одно вдячна автору старої статті, тому що набагато простіше надіти на дитину ключ і зупинити кровотечу, ніж безпорадно дивитися як з носа і бути безсилою допомогти. А до того ж ще піддавати постійним екзекуціям у лікарів.

Якщо народний засіб як зупинити кровотечу з носа допоможе і Вам, буду рада. А ще краще нехай у Вас такі проблеми і не виникають.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.