Хочете бути здоровими? Смійтеся «правильно».

Хотите быть здоровыми? Смейтесь «правильно».

Дослідники під керівництвом Сачандра Катару Гупта з лікарні Indraprastha Apollo прийшли до висновку про те, що люди стали сміятися рідше. Вони підрахували, що щоденне час, витрачений кожною людиною на сміх, не перевищує 6 хвилин, тоді як раніше цей результат був 18 хвилин.

Діти в день можуть сміятися до 400 разів. Дорослі — тільки 15 разів. Медиками було доведено, що сміх сприятливо діє на стан здоров’я: є відмінним тренуванням легенів і серця. Коли людина сміється, його мозок розслаблюється, а серцебиття частішає.

Саме стрес є основною причиною понад 70% захворювань. Справляється з напругою кожен по-своєму: алкоголь, сигарети, спиртні напої. Але найбільш ефективно, на думку доктора Гупта, використовувати в боротьбі зі стресом саме сміх. Однак отримані результати дослідження говорять про те, що не всякий сміх корисний. Сміятися «правильно» потрібно широко відкриваючи рот. «Неправильний» сміх (хихикання з зімкнутими губами) може дати негативний ефект. Сачандра Катару Гупти закликає сміятися певним чином і як можна частіше.

Джерело: uapages.com
Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.