Йога покращує результати лікування раку грудей

Картинка 2 из 127583

Гарна новина для тих, хто займається йогою або тільки збирається зайнятися йогою — у Вас набагато менше шансів захворіти раком, а якщо лихо все ж прийде, то процес одужання пройде значно швидше.

Онкологи з університету Альберти опублікували дані, що 78% пацієнтів, які займалися йогою, процес хіміотерапії та наступної реабілітації пройшов набагато успішніше і легше. Онкологи вважають, що заняття йогою сприяють швидкому збільшенню кількості білих клітин крові, які руйнуються в процесі хіміотерапії. Це робить хіміотерапію ефективнішою і менш травмує весь організм в цілому. Медикам корисно знати, що хворі швидше одужують, менше втомлюються, стають менш дратівливими і емоційно пригніченими.

Канадські медики опублікували дані про благотворний вплив йоги на жінок з раком молочної залози на ранній стадії захворювання. Експеримент проходив протягом 17 недель.Паціенткі проходили курс хіміотерапії і відвідували заняття йогою.

Рак грудей і заняття йогою

Потрібно сказати, що це вже не перше дослідження в цій галузі. Рак грудей відноситься до категорії так званих гормонозалежних пухлин. Онкологічне захворювання рак молочної залози, як правило, супроводжується збільшення гормону естрогену. Естроген ще називають жіночим гормоном. У чоловіків мало жіночих гормонів, тому у чоловіків це захворювання зустрічається рідко.

Систематичні заняття йогою нормалізують діяльність всіх внутрішніх органів, у тому числі і гормональної і кровоносної системи. Заняття йогою не можуть вилікувати рак грудей, але можуть значно поліпшити якість життя пацієнтів, їх психологічний і фізичний стани і підвищити ефективність лікування.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.