Вправи для поліпшення зору

http://www.segodnya.ua/img/forall/a/100427/82.jpg

Спеціальні вправи для покращення зору сприяють відновленню здоров’я очей і гостроти зору за рахунок того, що тренують очні м’язи і покращують кровообіг.

Фізичні вправи постійно необхідні для здоров’я і є невід’ємною частиною здорового способу життя. Вправи для очей — це один з основних методів як поліпшити і відновити зір і зберегти здоров’я очей.

Щоб відновити і поліпшити зір необхідно щодня робити вправи для очей. Вправи можна робити в будь-який час вранці, вдень або перед сном.

Перед вправами вимийте руки і розслабтеся.
Вправи для покращення зору та здоров’я очей,

Зігрійте очі. Потріть долоні, щоб зігріти їх, а потім прикрийте долонями очі на п’ять секунд. Повторити три рази.

Обертання очима. Опустіть очі, потім повільно обертайте очима 20 разів за годинниковою стрілкою, а потім 10 разів проти годинникової стрілки.

Вправа на фокусування очей. Тримайте ручку (олівець, можна просто палець) на відстані витягнутої руки, зосередьте на ній очі, і повільно наближайте ручку на відстань близько 15 см від носа. Потім повільно рухайте ручку назад, не відводячи очей від кінчика ручки. Вправу повторити 10 разів.

Масаж навколо очей. Використовуючи тільки суглоби великого пальця зробити круговий масаж області безпосередньо навколо очей 20 разів в одному напрямку і 20 в іншому. Повторити масаж для області трохи далі від очей: вище середини брів, під очима, по обидві сторони перенісся.

Дайте очам відпочити. Покладіть голову назад, закрийте очі і розслабтеся, дозвольте очам відпочити протягом трьох хвилин.

Щоденне повторення цих вправ для поліпшення зору дозволить вже протягом одного місяця побачити відчутні результати відновлення зору.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.