10 способів прогнати міцний здоровий сон вночі

http://assets2.lookatme.ru/1274726911/assets/article_image-image/4d/35/886047/article_image-image-article.jpg

Міцний здоровий сон допомагає відновити організм. Неможливо уявити без правильного чергування часу для сну і неспання здоровий спосіб життя, сон — це важлива і необхідна частина здоров’я людини. Подивіться на дітей як солодко і міцно вони сплять. Але чому сон біжить геть від Вас. Перш ніж задавати питання лікарям як заснути і добре виспатися вночі. Подумайте, може, Ви самі проганяєте від себе сон своїми діями, а потім марно чекаєте занурення у світ такого необхідного для здоров’я сну.
Найпоширеніші дії, які допомагають прогнати міцний здоровий сон:

1. Розпивання спиртних напоїв за останні 4-6 годин перед сном. Другий стакан вина після обіду або вечері може викликати сонливість. Але алкоголь незабаром припинить своє заколисуюче дію і замість сонливості прокинеться почуття занепокоєння, яке не дасть Вам заснути.

2. Ви з обіду нічого не їли з якої-небудь причини — в результаті порожній шлунок буде давати про себе знати і обурюватися, що його залишили голодним. Якщо не передумали виспатися вночі, з’їжте трохи каші або грінки зі склянкою теплого молока. Це заспокоїть Ваш шлунок і дозволить Вам заснути міцним здоровим сном.

3. Вживання кофеїну в другій половині дня. Якщо у Вас проблеми зі сном, вживайте напої містять кофеїн зранку, в першій половині дня. Кофеїн залишається в організмі протягом 12 годин. Тому, щоб міцно спати вночі, уникайте вживати в другій половині дня кава, зелений і чорний чай, колу, їсти шоколад.

4. Рясний прийом їжі після 7 години вечора. Перевантажений шлунково-кишковий тракт зажадає кілька годин, щоб переробити їжу, заспокоїтися і дозволити Вам спокійно заснути. Тому якщо хочете добре виспатися і вранці встати відпочив обмежтеся перед сном легким вечерею — оптимально близько 500 калорій і постарайтеся не їсти нічого гострого і не пити газовані напої.

5. Важкі фізичні навантаження в останні 4 години перед сном. Фізичні навантаження діють як енергетичні стимулятори. Спробуйте краще вправи на розслаблення, вони знімуть напругу і допоможуть заснути.

6. Куріння перед сном. Серед іншого шкідливого впливу на Ваш організм нікотин ще й діє як стимулятор, здатний зруйнувати цикл Вашого сну.

7. Ще один надійний спосіб прогнати сон — це взяти з собою в ліжко мобільний телефон або КПК і перевірити в ліжку електронну пошту, поговорити з друзями перед сном, відправити повідомлення в твіттер. Видаліть із спальні всі сучасні засоби комунікації з їх електронними екранами, можете залишити тільки радіо з приємною музикою. Телевізор і комп’ютер вимикайте як мінімум за годину до часу, коли плануєте лягти спати.

8. Денний сон після 3 годин дня. Денний сон добре відновлює сили, але обмежте його час до 30-45 хвилин. А якщо ввечері, коли пора віддати належне нічному повноцінному сну Вам не хочеться спати, то краще відмовтеся від післяобіднього сну зовсім.

9. Гаряча ванна перед сном. Гаряча ванна зігріє все Ваше тіло і це чудово, але як тільки Ви ляжете в ліжко і почнете дрімати, Ви станете замерзати. Охолодження тіла під час сну природний процес і тому ми використовуємо ковдри. Найкращий час, щоб прийняти ввечері ванну — це за 1.5 години перед сном. Ви зігрієтеся, і не буде різкого охолодження.

10. Робота перед сном. Дуже важливо створити ментальний простір між роботою і сном. Особливо це актуально, якщо Ви працюєте, будинку або приносьте роботу додому з офісу. Не читайте робочі папери в ліжку. Ваш мозок до ранку залишиться зайнятий думками про завтрашній день. Складіть список завдань на наступний день до того як іти в ліжко.

Не проганяйте сон самі, і міцний здоровий сон буде з Вами щоночі

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.