Продукти корисні для поліпшення зору

http://zdraveda.com/sites/default/files/imagecache/resizeimgpost-500-500/u37/2011/02/glaza2.jpg
Зір одна з найбільш важливих органів чуття людини, здоровій людині потрібно хороший зір. Якщо Ви вже замислюєтеся про проблему як поліпшити зір, то Вам необхідно подумати і про повноцінне харчування для своїх очей, про те які продукти корисні для поліпшення зору.

Повноцінне харчування для очей, повинно включати продукти, які містять вітаміни А, С, Е, і мінерали, такі як мідь і цинк, необхідні для зору.

Більше того склавши власну дієту з продуктів корисних для поліпшення і відновлення зору, багатих вітамінами і мікроелементами необхідними для нормального функціонування очей можна відчути відчутний ефект вже через місяць.
Які продукти корисні для поліпшення зору, відновлення очей

Для поліпшення зору, перш за все, потрібні антиоксиданти, в тому числі бета-каротин, лютеїн і зеаксантин. Антиоксиданти забезпечують захист від сонячних променів. Містяться ці антиоксиданти в темно-зелених листових овочах, яєчних жовтках, жовтому перці, гарбузі, солодкій картоплі, і моркви.

Останні дослідження показують, що вживання в їжу жовтих і зелених овочів може допомогти запобігти вікові зміни зору, а також погіршення зору при тривалій роботі за комп’ютером.

Продукти, багаті сіркою, цистеїном і лецитином здатні захистити очі від катаракти. Багато цих елементів містять часник, цибуля, цибуля-шалот і каперси.

які продукти корисні для поліпшення зору Чорниця і виноград багаті на утримання антоцианина, який має антиоксидантні та протизапальні властивості. Вживання цих продуктів може допомогти відчутно поліпшити зір.

Для поліпшення і відновлення зору необхідні також жирні кислоти. Продукти, в яких містяться жирні кислоти необхідні для поліпшення зору — це такі види риби як лосось, сардини, скумбрія, тріска. Жирні кислоти забезпечують структурну підтримку клітинних мембран, що дуже важливо для здоров’я очей.

Щоб запобігти зневоднення і сухість очей необхідно регулярно протягом дня пити чисту фільтровану воду. Щодня рекомендується випивати вісім склянок чистої води або 2 літри води.

Подбайте про здорове харчування для своїх очей, включайте в щоденний раціон продукти корисні для поліпшення зору.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.