Продукти для здорового харчування — м’ясо або овочі

http://s004.radikal.ru/i205/1010/41/b944cd250b9b.png

Ще недавно нас переконували, що здоровий спосіб життя і вживання м’яса речі несумісні. А самі здорова їжа — це овочі, фрукти, можна кисломолочні продукти і рибу. Сьогодні точка зору фізіологів на продукти для здорового харчування полярно змінюється.

Останнім часом практично всі ЗМІ і зарубіжні і наші дружно пишуть про користь тваринних білків і мало не шкоду вуглеводів.

Апофеозом стало твердження про користь шашликів. М’ясо, приготоване без використання жирів, — це чи не найкорисніший продукт для здорового харчування.

Тільки м’ясо, смажене на маслі, джерело зла під назвою канцерогенні речовини, які можуть спровокувати розвиток раку у людини. М’ясо, смажене на вогні без масла, — це джерело вітамінів, необхідних для нормального функціонування системи кровообігу, включаючи серце й опорно-рухового апарату. І далі зазвичай перераховують вітаміни корисні для цих органів.
Продукти для здорового харчування

Найцікавіше, що все це абсолютно вірно, а знаєте шані? Якщо ні, то можна згадати шкільний курс біології. Хто ближче до людини з фізіології і набору амінокислот овочі, фрукти, риба або ссавці? Якщо згадати, що саме ссавці є найбільш повноцінними власниками потрібних амінокислот, то природно, що вітаміни для їх синтезу в їх організмі повинні бути присутніми.

У книзі Зої Харкомбі «Епідемія ожиріння: Причини? Способи боротьби?» навіть пропонується повністю відмовитися калорійних овочів і фруктів (?) і повернути до продуктів здорового харчування наших предків: м’ясо, риба, яйця. Добре, що поки ще не пропонують відмовитися від їх термічної обробки.

Здорове харчування предків — фото картини З. Є. Серебрякової За сніданком

Тому сьогодні питання полягає не в тому, що краще або гірше м’ясо або овочі, питання в тому, що потрібно саме вашому організму. А це значить, здорове харчування людини — це збалансоване харчування, яке не допускає дефіциту необхідних білків, жирів і вуглеводів. А звідки Ви їх отримаєте, з яких продуктів — це вже залежить від Ваших смакових переваг і можливостей.

І не забувайте при виборі продуктів для здорового харчування, що будь-які продукти можуть бути і шкідливими, і корисними одночасно. Головне не те що Ви їсте — м’ясо або овочі, а як Ви їх їсте. І ще — від прийому їжі потрібно отримувати задоволення. Це значно покращує процес травлення і приносить користь організму.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.