Мінеральна косметика що це?

Минеральная косметика что это?
Мінеральна косметика що це?

Поява мінеральної косметики подібно революції. Звичайно, вона з’явилася не вчора, ще в Давньому Єгипті в косметиці використовували мінерали. Але по-справжньому їх наново «відкрили» і стали використовувати близько тридцяти років тому.
На відміну від попередників, косметика з мінералів не містить спирту, барвників, консервантів, тальку та ароматизаторів. Тому вона гипоаллергенна і природна. Це природний, дуже чистий продукт. Її отримують з мінералів та пігментів, які мають неорганічну природу. Їх ретельно очищають, подрібнюють в пудру і використовують для приготування косметичних засобів. Використовуючи різний колір і структуру мінералів, змішуючи їх, можна отримати косметику самих різних ефектів — матову і блискучу, і самих різних кольорів і відтінків. З їх допомогою створюють всі види косметики — тіні, рум’яна, тон для обличчя, пудру для обличчя і тіла. Наприклад, часто до складу мінеральної косметики входить слюда. Вона може бути матовою, перламутровою, або яскраво виблискує, переливається. Відтінки слюди варіюються від м’якого сірого до зеленого та блакитного. Якщо її змішувати в різних співвідношеннях з численними оксидами заліза, можна отримати тіні всіляких квітів, вони можуть бути матовими і іскристими. Коли слюду додають в рум’яна або пудру, при нанесенні на шкіру вона починає світитися, створюється ілюзія гладкою і ніжної шкіри.
Мінеральна основа забезпечує косметиці казкову легкість нанесення, ніжну шовковистість, блискучий блиск. Мінеральна декоративна косметика лягає на шкіру тонким шаром. Існуючі на шкірі дрібні дефекти ховаються під ним, стаючи абсолютно непомітними, не залишаючи слідів. Якщо потрібен більш інтенсивний колір, то таку косметику можна накладати шар за шаром. До того ж вона прекрасно вбирає зайвий жир, що знаходиться на шкірі.
Мінеральна косметика не містить консервантів, в неї не додають ароматичні речовини, тому вона підходить навіть для самої ніжної, чутливої ​​шкіри. Звичайна косметика містить багато синтетичних складових, які подразнюють шкіру. Пори шкіри засмічуються, через це з’являються прищі, а в окремих випадках алергічна реакція. Мінеральна косметика в силу простоти, чистоти і природності свого складу, не викликає роздратування і алергії. Підходить вона і для зрілої шкіри, що відрізняється сухістю і в’яненням.

Мінеральна основа під макіяж виглядає дуже природно незалежно від освітлення. Вона вирівнює колір, приховує нерівності і недоліки шкіри, але зовсім не виглядає як маска. Використовуючи тональні креми і пудру на мінеральній основі, ваше обличчя завжди буде виглядати цілком природно, що сьогодні є основою в макіяжі. А от традиційна косметика набагато важче по своїй основі, вона лягає помітним шаром на обличчя. А якщо на шкірі є зморшки або складки, то звичайна косметика накопичується в цих місцях, через що вони виглядають більш глибокими. Мінеральна косметика, завдяки своїй сяючій основі, згладжує нерівності і складки, забезпечуючи тим самим молодий і здоровий вигляд. Багато жінок, особливо з проблемною шкірою, при виборі тонального кошти воліють косметику на мінеральній основі.

Всім відомо, що шкіра старіє, покривається зморшками в першу чергу через дії ультрафіолетових променів. До складу мінеральної косметики входять окис цинку і діоксид титану, які забезпечують цій косметиці природну UVA-UVB захист. Саме ці два компоненти захищають не тільки від сонця. Протягом століть мінерали, що містять оксид цинку і діоксид титану, використовувалися людиною як природні цілющі речовини. Вони володіють антизапальними властивостями, заспокоюють роздратовану шкіру. Завдяки високому вмісту цинку в мінеральній косметиці, її використовують у пластичній хірургії як володіє протимікробну дію. Саме мінеральну косметику рекомендується застосовувати після шліфування шкіри, лазерного лікування і після пластичних операцій.

Джерело: uapages.com

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.