Volvo S80: скандинавський стиль, бездоганна якість і безпека

http://g.api.no/obscura/pub/298x1000r/03495/1287684003000_20101021-087_3495252298x1000r.jpg

Логотип Volvo вперше з’явився на підшипниках фірми SKF (Svenska Kultagerfabriken) близько 90 років тому. Слово походить від латинського дієслова «Volvere» — котитися. Дослівно Вольво означає «я качусь». Назва вельми символічна. У 1926 році компанія Вольво почала своє існування як самостійний підрозділ фірми SKF, а вже в квітні 1927 року Вольво представила свій новий автомобіль. Засновниками автомобільної компанії стали інженер Густав Ларсон і бізнесмен Ассар Габріелссон.

Вольво S80 з’явилася на світ в 1998 році, придбавши нову платформу і безліч технологічних новинок: розташований поперечно 6-ти циліндровий рядний двигун, дуже компактну трансмісію, систему захисту від заднього (WHAPS) і бічного (IC) ударів, бортовий стільниковий телефон стандарту GSM і сувору відповідність автомобіля заявленим характеристикам з охорони навколишнього середовища.

Оновлений варіант Volvo S80 з’явився в Росії влітку 2011 року. Новинку відрізняє ряд передових розробок з урахуванням побажань сучасних покупців Вольво. Система Volvo Sensus, представлена ​​в моделях S60 і V60 в 2010 році тепер доступна і для моделі S80. У цій інформаційній системі потік даних виводиться на 5-ти або 7-ми дюймовий кольоровий дисплей, який розташований досить високо на центральній панелі. Це зроблено для того, щоб водій зміг сприймати інформацію, не відриваючись від дороги.

Майже всі режими налаштувань різних систем і мультимедіа виводяться на екран при натисненні на кнопку «My Car». Сюди підключені системи попередження зіткнень, виявлення пішоходів, оповіщення водія, круїз-контроль, освітлення, клімат-контроль, бічні дзеркала, центральний замок і музична система. За додаткову плату в Volvo S80 встановлюється мультимедійна аудіосистема. У цьому випадку Volvo Sensus поставляється з екраном 7 дюймів, на нього виводиться інформація і зображення системи навігації, камери заднього виду для паркування, плеєра DVD, телефону і т.д. Система Bluetooth була вдосконалена і тепер можна не тільки тримати зв’язок з телефоном, але й передавати музику з пристрою, оснащеного Bluetooth. В даний час компанія Вольво єдина, яка пропонує для всіх своїх автомобілів систему Bluetooth з можливістю передачі музики на аудіосистему автомобіля.

Система навігації з набором голосових команд і мультимедійна розважальна система для задніх пасажирів пропонується як опція. Два екрани розміром 8 дюймів, вбудовані в підголовники передніх крісел, і бездротові навушники, дозволяють приймати інформацію з вбудованого DVD плеєра. Кнопки управління Volvo Sensus розміщуються під екраном або виведені на рульове колесо. На Вольво S80 виробники домоглися повного контролю над автомобілем, коли від керування водія ніщо не відволікає.
Volvo S80 Volvo S80

Трохи змінився зовнішній вигляд нового S80: оновився дизайн фар головного оптики, з’явилися світлодіодні повторювачі покажчика поворотів у бічних дзеркалах, змінився дизайн колісних дисків. За доплату можна замовити забарвлення кузова в блакитний колір Biarritz Blue і активні ксенонові фари.

Нова модель оснащується бензиновими двигунами об’ємом 2,5 л. (200 к.с.), 3,2 л. (238л.с.) і 4,4 л. (315 к.с.), а також новим 5-ти циліндровим дизелем потужністю 185 л.с. Динаміка цих силових агрегатів дозволяє говорити про новий S80 як про автомобіль в стилі driver’s car. Особливої ​​уваги заслуговує бензинова V8 (4.4 л., 315 к.с.). Цей агрегат настільки малий і компактний, що розробники Вольво розташували його в моторному відсіку поперечно. Відомо, що чим менше за розмірами мотор, тим менша ймовірність того, що при зіткненні він виявиться в салоні, травмуючи пасажирів і водія. Автомобіль з цим двигуном може оснащуватися повним приводом.

Внутрішнє оздоблення шведського автомобіля представницького класу відрізняється вишуканим смаком і матеріалами дуже високої якості. Відсутність в інтер’єрі великовагового хрому, своєрідна центральна консоль, легким шлейфом ширяюча в передній частині простору автомобіля, підкреслює елегантність і витонченість скандинавського стилю.

Шестиступінчаста автоматична коробка передач з режимом секвентальним працює чітко і бездоганно: поштовхів і смикань при перемиканні не відчувається. Технологія Four-C в новому шасі здатна регулювати жорсткість амортизаторів. До режимам роботи «Comfort» і «Sport» додано режим «Advanced», який сам визначає ступінь жорсткості амортизаторів, тим самим зменшуючи крен автомобіля при змінах траєкторії руху. Режими «Comfort» і «Sport» виправдовують свої назви: підвіска стає плавною і м’якою в першому випадку і жорсткою, навіть занадто, — у другому.

Є кілька дрібних недоліків, злегка затьмарюють враження про нову модель. Поставляються до Росії автомобілі русифіковані, але якимось механічним способом перекладу. Спинки задніх сидінь складаються в два етапи, що не дуже зручно. І, нарешті, головний мінус: запчастини та обслуговування Вольво S80 досить дороги. Але всі ці прикрі дрібниці здаються дрібними і незначними на тлі всіх технічних та інноваційних досягнень втілених у новому автомобілі Volvo S80.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.