Volvo S60: динамічний і стильний

http://pics.autonews.ru/autonews_pics/onews/2009/11/16/094724.19378.jpg

Volvo S60 — легковий автомобіль чотиридверний преміум класу, побудований відомої шведської компанією на платформі Volvo Р24. Виробництво першого покоління Volvo S60 почалося в 2001 році, а друге було представлено на Женевському Мотор шоу 2 березня 2010 року.

За своєю суттю Volvo S60 залишається седаном, проте дизайнери додали новому автомобілю силует, що повторює елементи хечбека і ліфтбек, що робить його схожим на загальноєвропейський спортивний седан. Як відзначають виробники, новий автомобіль має більш динамічним характером у порівнянні з його попередниками. Подібна стрімкість знайшла своє втілення в зовнішньому вигляді Volvo S60: задні стійки автомобіля ніби спадають до задніх ліхтарів, витончена лінія даху, органічно поєднується з бічними панелями низько посадженого кузова. Все це створює стильний візуальний ефект подвійної хвилі, яка проходить від передніх фар до задніх ліхтарів. При цьому його форми сприймаються сильно обтічними, а майстерно виконані плавні форми капота і незначний обвіс ззаду і попереду також підкреслюють спортивний характер нового Volvo S60.

Внутрішній дизайн автомобіля захоплює не менше. Його салон забезпечений найсучаснішими елементами, які дозволили забезпечити контраст матеріалів і квітів. Машина стала більш містка і комфортна за рахунок збільшення відстані на задніх сидіннях на рівні колін і розширення отвору багажного відділення на 107 мм (його обсяг склав 380 л). При цьому отвір задніх дверей збільшений, а сидіння Volvo S60 легко розкладаються щодо 40/60.

Новий автомобіль отримав і важливі технічні удосконалення: він оснащений шасі з безліччю електронних помічників. При бажанні можна замовити Volvo S60 з комфортабельною (Comfort) та спортивної (Dynamic) підвіскою. Лінійка двигунів на даний момент представлена ​​двома бензиновими і двома дизельними двигунами.
Фото Volvo S60 Фото Volvo S60

Пізніше лінійка двигунів поповниться ще трьома бензиновими і одним дизельним. Зараз найпотужнішим для Volvo S60 є 3,0 л бензиновий двигун T6, потужність якого складає 304 л.с. Він пов’язаний з AWD і шестиступінчастою АКПП Geartronic другого покоління і розганяється до ста всього за 6,5 секунд. Подібний автомобіль зможе досягти максимальної швидкості в 250 км / ч.

Volvo S60 випуску відрізняється і підвищеним рівнем безпеки. Він оснащений великою кількістю електронних систем, які покликані забезпечити безпеку водія, пасажирів і пішоходів. Так, наприклад, у ньому встановлені системи стеження за сліпими зонами і за розміткою, система аналізу втоми водія, система екстреного гальмування, що попереджає наїзд на пішохода.

Загалом Volvo S60 другого покоління стильний, динамічний, маневрений, стійкий на дорозі автомобіль, практично позбавлений недоліків. Однак, все ж, такі є. Так, наприклад, в багажнику машини не передбачено місця для запасного колеса і, взагалі, його немає в комплекті. При цьому автомобіль відрізняється низьким прорізом передніх дверей, що ускладнює посадку. Крім того, конструктори не передбачили наявність ущільнювача між капотом і бампером, у зв’язку з чим бруд осідає під капотом. Серйозним недоліком нової моделі є також дорожнеча, що, в принципі, характерно для багатьох машин преміум класу. Для організацій, які практикують лізинг автомобілів ціна не критична, але для приватного покупця вона може стати серйозною перешкодою для придбання. Хоча, звичайно, гідності нового Volvo S60 виглядають значними, і деякі недоліки зовсім не затьмарюють їх.

Вже у стандартній комплектації (Base) Volvo S60 відрізняється високим рівнем оснащення. Сюди входять подушки безпеки, клімат-контроль, електропідйомники, підсилювач керма, кондиціонер, що складається заднє сидіння, бортовий комп’ютер і аудіосистема, центральний замок, обігрів дзеркал та деякі інші функції.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.