Volkswagen Touareg: вершина еволюції

http://www.major-vw.ru/Files/Objects/2454.jpg

Німецький автомобільний концерн Volkswagen AG веде свою історію з 1938 року, коли почалося будівництво найбільшого в Європі автозаводу Volkswagen. Чотирма роками раніше відомий конструктор Фердинанд Порше отримав від уряду замовлення на розробку конструкції сучасного легкового автомобіля, який і став називатися «Фольксваген» — дослівно «народний автомобіль». Насувається війна перешкодила почати серійне виробництво, завод Volkswagen зробив всього дванадцять автомашин.

26 вересня 2002 в Паризькому автосалоні відбувся світовий дебют Volkswagen Touareg. Назва цього автомобіля сходить до середніх століть, в ті часи таурегамі називали племена кочівників — лицарів, що живуть у пустелі Сахара. Volkswagen Touareg поєднує в собі комфортабельність седана, якості позашляховика і динаміку спортивного автомобіля.

Volkswagen Touareg — це позашляховик бізнес класу середніх розмірів, випускається з 2002 року по теперішній час. Тип кузова — 5-ти дверний універсал. Залежно від моделі, потужність двигуна може становити від 204 к.с. до 360 к.с. З 2010 року Volkswаgen Touаreg проводиться з 8-ступінчастою АКПП.

У 2006 році в Паризькому автосалоні був представлений оновлений автомобіль, що відрізняється поліпшеним дизайном, а також технічними удосконаленнями, такими, як круїз контроль, оновлена ​​система АБС і сигналізація виявлення попутних транспортних засобів в «мертвій зоні».

Завдяки встановленню нових трансмісій і застосування спеціальних матеріалів, Volkswagen Touareg 2011 став легше на 200 кг. До того ж, розробники удосконалили конструкцію кузова, що дозволило салону стати більш комфортним і містким.
Фото Volkswagen Touareg Фото Volkswagen Touareg

До відмітних особливостей автомобіля Volkswagen Touareg можна віднести вдосконалену пневматичну підвіску, а також повну безпеку на дорозі. Кузов машини має відмінні показники жорсткості на кручення і вигин, володіє міцною захисною капсулою пасажирського відсіку і ефективно поглинає енергію удару. Також захищають водія і пасажирів посилені дверні отвори і додаткові бруси в дверях.

У власників автомобілів даної марки не виникає зауважень щодо дизайну та зовнішності позашляховика. Чудовий огляд забезпечує спеціальний датчик освітлення, який в автоматичному режимі включає фари при переїзді тунелів і тоді, коли це необхідно. Короткоходная, в міру жорстка підвіска особливо добре проявляє себе при пересуванні по асфальтованій дорозі.

Автомобіль Volkswagen Touareg першого покоління адаптувався до руху по пересіченій місцевості — виробником передбачалася двоступенева роздавальна коробка, великий кліренс, а також блокуються задній і міжосьовий диференціали. Новий Touareg менш добре пристосований до пересування в умовах бездоріжжя, але це дозволило зробити конструкцію автомобіля легшою, а також скоротити витрату пального.

У автомобіля Touareg в найдешевшій комплектації передбачена тканинна оббивка салону, не розрахована на щоденне використання. Вона дуже швидко забруднюється і втрачає зовнішній вигляд. Багато автомобілів лінійки Touareg споживають велику кількість палива. При зниженні температури нижче — 25С іноді спостерігаються певні проблеми із запуском двигуна. Але найголовнішим недоліком Volkswagen Touareg, який спочатку позиціонувався, як «народний автомобіль», залишається висока вартість.

За базову модель Volkswagen Touаrеg V6 FSI (249 л.с.) ціни стартують з позначки в 60 тыс. у.е. У список оснащення даного автомобіля включені: система стабілізації, підігрів передніх сидінь, шість подушок безпеки, аудіосистема, протитуманні фари, і клімат — контроль.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.