Volkswagen Tiguan: вірний і послідовний

http://www.ural.ru/gallery/project/avto/obzori/vw_tiguran.jpg

Перші моделі Volkswagen Tiguan надійшли в продаж у Європі з осені 2007 року. Цікаво, що назва автомобіля з’явилося в результаті опитування, організованого німецьким журналом «Autobild». Читачам дуже сподобалося слово «Tiguan», що народилося в результаті об’єднання слів «tiger» і «iguana» (тигр і ігуана).

Кросовер Tiguan втілює в собі риси практично всіх сучасних моделей Volkswagen. Габарити і двері від Touran, передня частина від Eos, універсальна «начинка» використовується в більшості представників концерну VW. Зовні автомобіль нагадує зменшену копію Touareg, при цьому лінія бічного скління викликає аналогію з Touran. Кросовер реалізований на платформі Golf, повноприводна трансмісія — 4Motion. Двигуни — дизельний TDI і бензиновий TSI. Особливостями ж, властивими саме Volkswagen Tiguan, є хіба що задня оптика та наявність подштамповки на бортах.

У 2011 році відбулося очікуване оновлення Volkswagen Tiguan, пов’язане з новою концепцією компанії, згідно з якою весь модельний ряд повинен зовні нагадувати родичів. Передня частина стала більш вузькою, з’явилися здвоєні поперечки решітки радіатора, оновилася головна оптика. Задні сигнали хоч і стали менш масштабними і округлими, зате обзавелися світлодіодами. Дещо змінилися бампера і бічні спідниці.

Інтер’єр нового Volkswagen Tiguan змінився не настільки значно: з’явилися нові елементи управління навігацією і кліматичною системою, рульове колесо стало більш зручним і функціональним. Базова комплектація кроссовера посилилася системою управління дальнім світлом; системою, що контролює фізичний стан водія, і системою контролю рядності під час руху.
Фото Volkswagen Tiguan Фото Volkswagen Tiguan

В якості силових агрегатів нового Volkswagen Tiguan пропонуються турбовані мотори з безпосереднім упорскуванням: три варіанти дизельних TDI, потужністю від 110 до 170 к.с. і чотири бензинові двигуни TSI (від 122 до 210 к.с). Трансмісія — роботизована семи ступінчаста коробка DSG з дводисковим зчепленням або шести ступенева МКПП.

Підвіска кросовера цілком надійна і добре налаштована, вона була створена на основі старої — доброю підвіски Passat. В результаті невеликого доопрацювання, Volkswagen Tiguan відмінно відчуває себе на сільських чи розбитих дорогах. Не помічати ями й вибоїни автомобілю допомагають якісні амортизатори, злегка підтискають колесо в разі потреби, не даючи йому вивішуватися в яму. Характерною особливістю Tiguan є те, що на поганих дорогах йому потрібно не скидати швидкість, а навпаки додавати її. Тільки тоді машина буде себе почувати досить комфортно. Нерозумно було б, якщо автомобіль, відмінно відчуваючи себе на розбитих дорогах, не справлявся б відмінно зі своїми функціями на рівній трасі. Volkswagen Tiguan прекрасно проявляє себе в будь-яких умовах, що робить його по-справжньому багатоцільовим автомобілем.

З недоліків Tiguan можна відзначити не зовсім зручний кермо (це в меншій мірі стосується останньої версії). Хоч він і оснащений регулюваннями по висоті і вильоту, однак діапазон їх украй малий, крім того, не викликає захоплення його зовнішній вигляд — з часом рульове колесо краще поміняти. Стандартне оснащення Volkswagen Tiguan може викликати особливі нарікання хіба що в плані якості оздоблювального пластика. Зате, приємно радує той факт, що в стандартній комплектації наявний двозонний клімат — контроль. У версії Track & Field знайшлося місце навіть компасу, втім, цей прилад ніколи не завадить, враховуючи високу поширеність кросовера.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.