Volkswagen Passat CC: зі швидкістю думки

http://dlm1.meta.ua/pic/0/5/83/v22wkPpGas.jpg

Volkswagen Passat — це широко відомий в Росії автомобіль німецького виробника, якому довіряють і будуть довіряти ще довгий час. Вперше цей автомобіль був представлений публіці в далекому 1973 році. Для того часу Passat виглядав досить стильно і привабливо.

Друге покоління Passat вийшло з конвеєра в 1981 році. Автомобіль був побудований на основі новітньої платформи під назвою В2. Пасату додали нові риси зовнішності, особливо впадала в очі квадратна форма фар, які потім стали свого роду сімейною рисою всіх наступних поколінь Фольксваген Пассат.

Автомобілі, сконструйовані на базі платформи B3, надійшли в продаж в 1988 році і були доступні всій Європі. Відмінні риси цього Пасату — відсутність решітки радіатора і блок-фари. Чи варто згадувати, що саме ця версія Volkswagen Passat користується в країні особливою популярністю в чому завдяки неперевершеному німецькій якості, потужному мотору і цілком бюджетної вартості.

Четверте покоління цього автомобіля багато в чому схоже з попередньою моделлю. Однак Passat B4 має ряд сучасних опцій, які не були доступні раніше. Особливостями також є зовнішні кузовні панелі і оформлення салону.

У 1996 році відбувся показ Пасату п’ятого покоління. Зміни в цих моделях торкнулися лише фар, бамперів, задніх ліхтарів, але, тим не менш, така модифікація і використовуваний в обробці хром надали Пасату вигляд абсолютно нового автомобіля.

Ще однією версією є B6. На цій моделі більше немає прямокутних фар, тепер вони мають більш округлу форму. Салону як і раніше радує своїм невичерпним простором. На базі платформи B6 в 2008 році був випущений VW Passat, який є купе-версією цього седана.
Фото Volkswagen Passat CC Фото Volkswagen Passat CC

Volkswagen Passat СС оснащений одним з наступних бензинових двигунів: TSI, який розвиває 160 к.с., 4-циліндровий TSI, що має 200 к.с. і оснащений турбокомпресором, і V6 — це найпотужніший варіант двигуна, який має об’єм 3,6 літрів і здатний розвивати 300 к.с. Фольксваген Пассат CC має трансмісію типу DSG, коробка перемикання передач 7-ступінчаста. Автомобіль дуже динамічний. Наприклад, двигун V6 здатний розігнатися до «сотки» всього лише за 5,6 секунд, автомобіль здатний досягти максимальної швидкості, що дорівнює 250 км / ч.

Екстер’єр Passat CC привертає увагу. Решітка радіатора має дві великі поперечки. У поєднанні з логотипом VW передня частина автомобіля тепер виглядає більш потужно. Пассат СС оснащений трьома великими повітрозабірниками, вбудованими в бампер покажчиками повороту разом з протівотуманкамі.

Салон Пасату CC дивується своїм внутрішнім простором. Передні і задні сидіння є вельми успішний компроміс між втіленням спортивності і комфортом. Крім того, варто зазначити, що в цій моделі Volkswagen вбудована система управління кліматичною установкою. Ця система має наочну структуру меню і цілком зрозуміла користувачеві. Також покупцеві надається можливість вибрати декоративні вставки або з натурального дерева, або з матованого алюмінію. Декоративні панелі дверей можна доповнити підсвічуванням по всьому їх контуру, що зробить нічне освітлення в салоні більш ексклюзивним.

Безумовною перевагою Фольксваген Пассат CC перед іншими автомобілями є по-справжньому звіряча потужність мотора, стильний екстер’єр, підтримка всіх сучасних опцій і просторе салонне приміщення. З мінусів можна відзначити лише досить захмарну для великого числа громадян вартість цього автомобіля. Найбільш доступну версію, яка включає 1,8-літровий двигун типу TSI (152 л.с.), можна придбати приблизно за 1020000 крб. Найпотужнішу модифікацію Пассат CC, яка оснащується двигуном V6 (300 к.с.),  крім мотора у вартість включена коробка-автомат, що має подвійне зчеплення DSG і адаптивна підвіска, яка управляється системою DDC (Dynamic Drive Control).

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.