Toyota Land Cruiser 200: переможець асфальту і бездоріжжя

http://www.infocar.ru/Uploads/toyota_land_cruiser_385600_small.jpg

Нинішній рік став для Land Cruiser ювілейним. 60 років — поважний вік для будь-якої моделі автомобіля, і саме час — приймати подарунки і поздоровлення, але Тойота вирішила сама зробити подарунок своїм шанувальникам. Ним стала ювілейна серія Land Cruiser 200.

Починати розповідь про історію Land Cruiser 200 випливає, швидше за все, з далекого повоєнного 1951 року. Саме в цей рік, тільки що вступила на шлях відновлення, Японія запропонувала світові унікальний у своєму роді позашляховик, що увібрав в себе комфорт престижного седана при, практично, повному його байдужості до якості доріг, аж до їх відсутності на шляху прямування. Родоначальником серії подібних автомобілів можна вважати Land Cruiser 55, що з’явився в продажу під нинішньою назвою у 1966 році. Далі, з інтервалом у кілька років, стали виходити Land Cruiser 60, 80, 100, а з 2007 року і Land Cruiser 200. Згідно зі статистикою, шанувальників у цих японських позашляховиків — величезна армія. На сьогодні її кількість складає більше п’яти мільйонів, і розосереджена вона по всій земній кулі, а точніше в 188 його суб’єктах.

За своїм статусом Land Cruiser 200 — чистокровний позашляховик з постійним приводом на обидві осі. Кількість місць для пасажирів і водія — від п’яти до семи. Вступник на російський ринок, джип оснащується двигунами об’ємом 4.5 та 4.7 літра потужністю від 230 до 288 к.с.

Судячи з усього, ювілейна серія призначена, в першу чергу, для справжніх цінителів автомобілів цієї марки. Тут розкіш знайшла гармонію з міццю, а комфорт — з відверто бійцівським характером. До своєї круглої дати Land Cruiser 200 запропонував комплектацію «ЛЮКС», а щоб цей автомобіль ще довго нагадував про своє ювілеї — то там, то тут з’явилися написи про це нам. Так «60th Anniversary» («Шістдесята річниця») тепер красується і на задніх стійках, і на, обладнаних підсвічуванням накладках порогів. «Родзинка» у вигляді напису Land Cruiser з’явилася в ювіляра і на системі запуску двигуна без участі ключа — Smart Key. Більш серйозні зміни видно в інтер’єрі салону. Він тепер одягнений в абсолютно чорну шкіру, прострочену світло-сірої ниткою. Знову ж кожен елемент оздоблення має ярлик «60th Anniversary».

До електронної начинці спеціальної серії позашляховика додалися останні досягнення в області комфорту і безпеки. Це і система стабілізації горизонталі кузова — KDSS, і автопідстроювання антиблокування коліс залежно від якості дорожнього покриття — Multi-terrain ABS і система безпеки Pre-Crash. Тут же, — дуже необхідні кожному позашляховику, — системи допомоги руху на крутих підйомах і спусках.
Фото Land Cruiser 200 Фото Land Cruiser 200

Об’єктивно про переваги і недоліки автомобіля можна судити зі слів лише тих, хто має досвід володіння подібними моделями, а не тих, хто лише вчора розлучився з представником вітчизняного автопрому. Інакше можна опинитися перед фактом нескінченного пафосу. Нові обводи фар, сама оптика, стильні навіси і кузов в цілому — гідні в Land Cruiser 200 2011 модельного року найкращих слів. Якість збірки — традиційно і без претензій. При цьому можуть здатися не досить функціональними сидіння автомобіля. Land Cruiser 200 — високий, а, отже, відхилення центра ваги — значні, і тому вираженої бічної підтримки крісел явно бракує.

Що стосується аудіосистеми, то чистота і потужність звуку — може тільки захоплювати. Пластик передньої панелі все-таки затьмарює сприйняття загальної картини. Для автомобіля такого рівня, та ще й у виконанні ЛЮКС — він явно виглядає дешево. Приладова панель зрозуміла, але додаткова інформація на панелі приладів про рівень зарядки батареї здається зовсім не обов’язковою. Кермо з джойстиком для керування музичним центром — теж сучасним не назвеш. З дрібниць, які стали «ложкою дьогтю», можна згадати килимки — своєю якістю вони явно випадають із загальної солідності салону.

Двигун Land Cruiser 200 — втілення потужності і надійності, хоча 20 літрів по місту — не зовсім «радісний» показати витрати палива. Ходові якості — без коментарів — «всемогутній» і цим сказано практично все! У порівнянні, навіть з попередньою версією, джип став жорсткішим. При цьому, трохи додавши в габаритах, він придбав додаткову міцність в рамі, запозичивши її у Лексус LX570.

Сучасна пружинна підвіска, за допомогою автоматики, пересування на Land Cruiser 200 перетворює на вальяжно подорож. Перерозподілу тягового зусилля з упором на задню вісь — зробили з цього позашляховика чіпкого гонщика і безстрашного скелелаза. Чудовий огляд і керованість, помножені на впевнену роботу восьмициліндрового «серця», дають себе відчути королем асфальту і царем бездоріжжя.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.