Subaru Outback: підкорювач бездоріжжя

http://www.novgorodauto.ru/walls/1024_768/subaru_outback_2008__2083.jpg

Повнопривідний універсал підвищеної прохідності Subaru Outback був створений в 1994 році на основі Subaru Legacy. Назва моделі в перекладі з англійської означає «бездоріжжя» і було взято на честь посушливої ​​і далекої австралійської місцевості. Головна відмінність цього автомобіля від «родичів» полягає в наявності особливого пластикового обваження, прикриває нижню частину кузова Outback по всьому периметру.

Природно, що за минулі більш ніж півтора десятка років автомобіль піддавався неодноразовим змінам. Колісна база останньої моделі універсалу (2010 модельного року) збільшилася на 7,1 см, висота на 10 см, а ширина кузова на 5 см. Внаслідок цих змін обсяг салону збільшився на 7,5% (на 226, 5 куб. Дм).

Але не дивлячись на зменшення загальної довжини, Subaru Outback з вигляду став ще значніше. Всередині автомобіль оснащений традиційною панеллю приладів з чотирма циферблатами і багатоекранний центральним дисплеєм, до якого, при бажанні, можна підключити навігаційну систему. Важіль ручного гальма замінений кнопкою, розташованої під лівою стороною рульового колеса.

Новий Subaru Outback поставляється з двома варіантами двигуна.

1. Модифікований чотирьох циліндровий безнаддувний мотор на 2,5 л, видає 170 к.с. при 5600 об \ хв і 230 Нм обертового моменту при 4000об. Даний двигун може бути обладнаний, як нової шести ступінчастою механічною коробкою передач з блокується центральним диференціалом, так і варіатором з безступінчатим роздавальної електронної коробкою.

2. На зміну колишньому трилітровому мотору, прийшов більш потужний бензиновий шести циліндровий двигун об’ємом 3,6 л. Для нього доступна п’ятиступінчаста автоматична коробка передач.

Незалежно від варіанту двигуна і трансмісії всі моделі нової Subaru Outback обладнані бензобаком на 70 л, що на 6 л перевищує показник попередньої версії. Витрата палива становить від 8 до 12 літрів на 100 км у машин з МКПП, від 9 — 12 літрів на 100 км у автомобіля з варіатором.
Фото Subaru Outback Фото Subaru Outback

Завдяки тому, що двигун встановлюється на широко розставлених стійках, значно знижується ефект вібрації. Стійки з’єднуються між собою поперечиною, яка знаходиться під передньою частиною мотора. Дане рішення стало можливим завдяки встановленню по всьому периметру автомобіля нового переднього підрамника, що фіксує стійки Макферсона передньої підвіски і дозволяє краще контролювати зсув трансмісії у разі лобового зіткнення.

Задню частину Subaru Outback підтримує подвійна підвіска з А-важелів, що замінила мультиричажну підвіску, що використовувалася раніше. Нова модель оснащена антиблокувальною системою гальм, електронним розподілом гальмівних зусиль і системою контролю стійкості.

Як і всі автомобілі, Subaru Outback має свої плюси і мінуси. До переваг можна віднести ретельно продуману ергономіку, що дозволяє розміститися в салоні людині будь-якого зросту та комплекції; хороший огляд через дзеркала заднього виду, як спереду, так і ззаду; пристойну пасажирську та вантажну місткість. Крім того, можна відзначити досить високу прохідність і динаміку Subaru Outback, відмінні геометричні показники (кут в’їзду й з’їзду, дорожній просвіт і т.д.) і наявність системи Si-Drive, за допомогою якої можна змінювати швидкість перемикання передач і регулювати швидкість реакції двигуна на натискання педалі газу.

Слід вказати і деякі недоліки даної моделі. Автомобіль не дуже добре керований на крутих поворотах, підвіска досить чутлива до дрібних дефектів дорожнього покриття, при цьому серйозні огріхи асфальту водій і пасажири Subaru Outback часто навіть не відчувають. Доповнює список незручне розташування кнопок управління позашляховими функціями, які заховані ліворуч від керма, і короткі подушки сидінь.

Висока репутація Subaru, багато в чому, пов’язана і з тим, що всі випущені нею автомобілі були дуже різними, несхожими один на одного. Новий Subaru Outback позиціонується, як великий потужний універсал, що більше підходить для жителів сільської, а то і гірській місцевості.

Вартість Subaru Outback знаходиться в діапазоні від 24 000 і 32 000 $.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.