SEAT Leon: німецька практичність і іспанський темперамент

http://aboutcar.ru/attachments/seat-leon/2772d1301711492-seat-leon-foto-vneshnii04.jpg

SEAT Leon — хетчбек, що випускається іспанським автоконцерном SEAT, починаючи з 1999 року. В даний час існує два покоління SEAT: перше — з 1999 по 2005 р., друге — з 2005 р. по теперішній час.

SEAT Leon другого покоління — це передньопривідний п’ятидверний хетчбек компактний класу «С», який вперше був представлений на автошоу в Барселоні в 2005 році, а вже в 2006 з’явився в нашій країні. Він сконструйований на платформі VW Golf, який вважається прабатьком цього автомобіля і багато в чому зумовив його загальну концепцію. Гамма двигунів включає в себе п’ять варіантів — один дизельний і чотири бензинових. У найпростішій версії SEAT Leon оснащений бензиновим двигуном, п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і восьмиклапанним мотором об’ємом 1,6 літра, видаючи 102 л.с.

Більшою потужністю відрізняються автомобілі, укомплектовані двигуном 2,0 FCI, TDI, TFCI, агрегіруемие з шестиступінчастими АКПП і МКПП. Так, наприклад, модель 2,0 TFCI FR AT може розігнатися до 229 км / год і видає 200 к.с. Автомобіль оснащений спеціальним спортивним режимом, що дозволяє досягати максимальних швидкостей. Витрата палива варіюється в залежності від швидкості та інтенсивності руху: при їзді на 6-ій передачі на швидкості 100 км / год витрата складає приблизно 5,5 л, в нормальному режимі по трасі — 8 л, по пробках — 10,5 л.

Незаперечною перевагою SEAT Leon 2010 року випуску є його дизайн, що включає в себе елементи спортивного стилю. Екстер’єр автомобіля виглядає ефектно за рахунок наявності вузьких хижих фар, піднесеною п’ятої двері, лінії де Сільви, ігри ліній і площин кузова, хромованою рамки навколо емблеми. Досить оригінально оформлені щітки склоочисників, які заховані в стійках, що сприяє оптимальному очищенню лобового скла від снігу та бруду. SEAT Leon виглядає сильно обтічним внаслідок виносу вперед лобового скла. Він характеризується високим рівнем скління і цікавим оформленням передньої оптики.
Фото SEAT Leon Фото SEAT Leon

Інтер’єр автомобіля також заслуговує на увагу. Його відрізняє досить виражена спортивна посадка з боковим та поперекової підтримкою, товстий кермо, з якого здійснюється управлінням бортовим комп’ютером і музикою, оригінальна панель приладів. При цьому SEAT Leon є одним із самих просторих хетчбеков в своєму класі: у ньому достатньо місця і для водія, і для пасажирів на задньому сидінні, він також оснащений містким багажником. Слід відзначити, що представлений автомобіль відрізняється досить високим рівнем шумоізоляції та високою динамікою розгону, він добре тримає на хорошій поверхні, володіє «легким» кермом, що дозволяє легко робити перестановки з ряду в ряд, підвіска поглинає удари, які не віддаються ні в кермо, ні в кузов. Саме тому SEAT Leon розташовує до тривалих поїздок по хорошій дорозі, дає відчуття надійності, спокою і комфорту.

Однак SEAT Leon не позбавлений і певних недоліків. Так, наприклад, не дивлячись на те, що загальний рівень безпеки автомобіля досить високий, конструкція передньої панелі, на думку експертів, є травмоопасной для ніг. Після 100 км / год машина вже не так добре розганяється і гірше тримає дорогу. При цьому динаміка гальмування поступається динаміці розгону, що слід враховувати при русі на високих швидкостях. Деякі «шорсткості» виявляються і в роботі магнітоли і БК, викликає труднощі алгоритм функціонування важеля стеклоотмивателя. SEAT Leon також відрізняють пізніше зчеплення і злегка блікующей дисплей.

В цілому SEAT Leon — якісний і стильний автомобіль, який виглядає досить оригінально за рахунок спортивних повадок. Він зручний і безпечний, підійде як для міських жителів, так і для тих, хто не байдужий до швидкості. Можна сказати, що SEAT Leon зміг поєднати в собі німецьку практичність, що дісталася йому від VW Golf, і іспанський темперамент, виражений у його характері. Але, не дивлячись на деякі недоліки, цей автомобіль досить недорогий в обслуговуванні та ремонті, цінники у дилерів і в центрах кузовного ремонту вельми гуманні.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.