Porsche Boxster: надійний і швидкий

http://porsche.perso.free.fr/boxster.jpg

Porsche Boxster є родстером відомої компанії Porsche і з’явився в масовому виробництві з 1996 року, ставши повноправним приймачем популярної моделі Porsche 944. Пізніше, в 2000 році у продажу з’являється чергова модель цієї серії Porsche BoxsterS, яка має більший об’єм двигуна потужністю в 252 кінських сили. Нарешті, в 2005 році виходить модифікація з ще більш потужними показниками, яка, безумовно, припала до душі сучасним любителям стильних і швидкісних автомобілів.

З основних технічних характеристик останньої моделі цього прекрасного авто варто відзначити їх оснащеність шестициліндровими 3,4 і 2,7-літровими двигунами, що працюють на бензині з відповідною потужністю 295 і 245 к.с.

Максимальна швидкість Porsche Boxster становить 251 і 258 км / год (з автоматом і без нього) і 272 і 264 км / год для моделі Porsche BoxsterS, що по гідності оцінили любителі потужних і швидких автомобілів, які шукають відмінне поєднання швидкості і витонченості машини.

У порівнянні з іншими автомобілями бренда, модельний ряд Porsche Boxster володіє поліпшеними технічними та експлуатаційними характеристиками, що по праву дає можливість віднести цей автомобіль до елітного класу. Також більшість власників цього відомого авто відзначають високий рівень обробки салону, в якому відмінно, з німецьким ретельністю підігнані всі його складові.

Окрім цього не можна не позаздрити швидкості розгону автомобіля, яка з технічного паспорту становить трохи більше 6 секунд, але вже були успішні спроби розігнатися до 10 км / год за 5,8 — 5,9 секунд, а це говорить про значне ресурс автомобіля і стосується це всіх його основних технічних характеристик.
Фото Porsche Boxster Фото Porsche Boxster

З деяких незначних недоліків можна відзначити декілька жестковатую підвіску Porsche Boxster, яка ідеально підходить для якісного дорожнього покриття, але при його недоліки ямки пристойно відчуваються водієм. Це створює певний дискомфорт в «польових» російських умовах. Щоб дістатися навіть в інший кінець міста, доведеться грунтовно продумувати маршрут.

Зате саме за рахунок жорсткої підвіски авто прекрасно поводиться на якісній трасі, де Porsche Boxster тримає дорогу на вищому рівні.

Якщо більше уваги приділити КП, то можна виявити, що на першій передачі, при повному вижимі обороти доходять до 7 тисяч і швидкості близько 60 км / год, а на другий вже легко виходимо на 100 км / год, причому при мінімальній витраті часу, про що було сказано вище. Це до душі молодим водіям, які люблять одержувати від їзди максимум задоволення.

Мотор Porsche Boxster надійно закритий кожухом, так що за звичкою покопатися в ньому проблематично, та в цьому й немає потреби, оскільки вся потрібна інформація відображається на бортовому комп’ютері, включаючи тиск в шинах і рівень масла і антифризу.

Особливою родзинкою можна виділити відмінну роботу спойлера, який автоматично виїжджає при швидкості 120 км / годину і грамотно стабілізує задній міст автомобіля. При падінні швидкості нижче передбаченої норми, спойлер також автоматично заїжджає на своє місце, передбачене конструкторами.

Тепер саме час торкнутися такого важливого моменту для будь-якого автомобіліста, що мріє про це прекрасному автомобілі, як його вартість. Так, мінімальна ціна Porsche Boxster при його базової комплектації бере початок від 90 тыс у.е., а вартість авто Porsche BoxsterS від 106 тыс у.е., при все тієї ж базової комплектації. Але у вже в базовій комплектації в автомобілі є багато практичних рішень і «фішок», так що купувати додаткові автоаксесуари власнику навряд чи доведеться.

Це, зрозуміло, мінімальні ціни на нові автомобілі, а от верхню межу вартості Porsche Boxster і Porsche BoxsterS визначити важко, оскільки тут у справу вступають вже запити конкретного покупця. Вартість може пристойно коливатися в залежності від вимог клієнта. Однак навіть при такій значній вартості Porsche Boxster користується величезною популярністю серед власників дорогих авто, так як саме в цій техніці екстра-класу знайшлося місце відмінному поєднанню витонченості та німецької мощі, а також високого рівня надійності на дорозі.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.