Peugeot 207: маленький подарунок з Франції

Картинка 9 из 73594

Історія фірми Peugeot налічує вже багато років. Перші поставки автомобілів покупцям датуються ще 1879 роком. Двадцять років тому, у далекому 1896 році, компанія продала свій перший автомобіль в Україну. З тих пір пройшло багато років, але тісне співробітництво українських покупців з фірмою Пежо тривало всі ці роки. Французькі автомобілебудівники робили все можливе, щоб їх покупці з України не випробовували труднощів від поїздок на автомобілі. У дев’яностих роках минулого століття було відкрито представництво фірми в нашій країні. Сьогодні дилерські центри відкриті у всіх великих містах України і завдяки їм елегантні французькі автомобілі бігають по наших українці  дорогах. Серед них і «маленький француз» — Peugeot 207.

Серійне виробництво цього автомобіля було розпочато в 2006 році. Машина є логічним продовженням моделі Пежо-107. Безумовно, це більш сучасна модель і дорожча, а завдяки талановитим конструкторам і дизайнерам в 2007 році цей автомобіль визнано найбільш продаваної машиною Європи. У 2008 році в Японії Peugeot 207 був названий «Кращим імпортним легковим автомобілем».

Трохи хижий силует і низька посадка кузова свідчить про стрімке вдачу автомобіля. Пежо-207 випускається в декількох модифікаціях і двох варіантах кузова: трьох і п’яти-дверний хетчбек. Окрім стандартної версії, у Peugeot 207 є і спортивний варіант. Він має більші колеса і більш стрімкий дизайн передньої частини, яка схожа на гоночний болід.

Модельний ряд автомобіля включає в себе три модифікації: Urban, Active і Premium. Вони відрізняються обсягом двигуна (1.4 л і 1.6 л) і комплектуються механічною коробкою передач або автоматом. Найдешевша модель — трьохдверний хетчбек Urban (1,4 з МКПП). Орієнтовна ціна такого автомобіля стартує з позначки 16 000у.е. П’ятидверний хетчбек Premium (1,6 л з АКПП) має коштує від 22 000 у.е.
Фото Peugeot 207 Фото Peugeot 207

Комплектації автомобіля відповідають усім сучасним вимогам безпеки та комфорту, що пред’являються до автомобілів (ABS, подушки безпеки водія і переднього пасажира, кондиціонер, дзеркала з електропідігрівом, регулювання водійського сидіння, передні електросклопідйомники, система кріплення isofix для кріплення дитячого крісла). Особливо хочеться відзначити додаткові функції, що підвищують безпеку автомобіля, які вигідно відрізняють його від інших машин.

Насамперед, це спеціальні функції ABS, які унеможливлюють занесення автомобіля. Включення аварійної підсвічування в разі різкого гальмування допоможе уникнути неприємних ситуацій в щільному міському потоці. Спеціальна конструкція подушок безпеки, що захищають також і пасажирів на задньому сидінні з регулюванням тиску в них, залежно від сили зіткнення в сукупності з підвищеною жорсткістю кузова, дозволили цьому автомобілю добитися високих результатів в краш-тестах. Покупці по достоїнству оцінять також і широку колірну гаму, що випускаються.

Салон автомобіля дуже просторий а приємні дрібниці додають ще більше комфорту. На рульовому колесі зосереджені всі основні функції управління, а кондиціонер можна налаштувати окремо для водія і пасажира. Салон автомобіля оснащений дуже зручними сидіннями. Величезний діапазон регулювання дозволяє оптимально налаштувати їх «під себе». На таких сидіннях комфортно себе почуває людина будь-якої комплекції і зростання. Задні сидіння також дуже зручно влаштовані і у пасажирів залишається достатньо місця для ніг.

Машина має прекрасні ходові якості. Вона впевнено себе почуває і на гірській дорозі, і в міських пробках, і на швидкісному автобані — скрізь, де хороший асфальт. Але, тим не менш, це міська машина. Занадто низька посадка, мабуть, нагадуватиме про себе навіть у місті. Незважаючи на досить просторий багажник об’ємом 270 л, з можливістю його збільшення майже втричі за рахунок складання сидінь, цю машину ніяк не можна назвати сімейним автомобілем. Peugeot 207 — це ідеальна машина для сучасної ділової жінки, що живе в місті. Для милих дам навіть є спеціальний пристрій — ароматизатор, що наповнює салон тонким і приємним запахом. Французькі парфумери створили його спеціально для цієї машини.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.