Mitsubishi Pajero: автомобіль, якому довіряють

http://www.avterra.ru/images/stories/gallery/mitsubishi/pajero/mitsubishi-pajero_18.jpg

Mitsubishi Pajero — це безумовний лідер усього модельного ряду, представленого компанією Mitsubishi, про що повною мірою свідчать багаторазові нагороди всесвітньо відомого ралі Дакар. Перша модель цієї популярної марки була представлена ​​широкій публіці ще в далекому 1976 році і, хоча з тих пір спливло багато води, Mitsubishi Pajero і на сьогоднішній момент не збирається ділити пальму першості зі своїми прямими конкурентами.

Сьогодні автолюбителі набувають вже четверте покоління Mitsubishi Pajero, яке має набагато більше переваг, ніж недоліків завдяки грамотному підходу виробника до технічних і функціональних можливостей цього авто. Остання модифікація Mitsubishi Pajero має об’єм бензинового двигуна 3500 см3 і повний постійний привід, а також оснащена надійною коробкою передач типу стептронік, яка повною мірою справляється зі своїми прямими обов’язками. Потужність двигуна складає більше 200 к.с. при чотирьох робочих циліндрах.

З переваг цієї популярної моделі варто відзначити ABS та ASR системи, бортовий комп’ютер, електропривод сидінь і сучасний круїз контроль, що дозволяє Mitsubishi Pajero домогтися любові переважної більшості автолюбителів.

В процесі експлуатації Mitsubishi Pajero не створює власнику будь-яких значимих проблем. Крім того, що дуже актуально, ця сучасна модель відмінно переносить сильні морози, про що свідчать позитивні відгуки автолюбителів. Також гідно власники Mitsubishi Pajero оцінили місткий салон, який має достатній запас простору між задніми і передніми сидіннями.
Фото Mitsubishi Pajero Фото Mitsubishi Pajero

Якщо уважно подивитися на кузов машини, то він відрізняється гарною жорсткістю і має вельми ергономічний вид, що не викликає негативних емоцій. Двигун невибагливий, добре і швидко прогрівається в морози і відрізняється м’якою роботою, так що при холостих обертах його практично й не чутно. Потужність движка дозволяє цілком впевнено себе почувати і в умовах міста і на швидкісній трасі, однак при міській їзді дещо збільшений витрата палива (до19 літрів!), Навіть з урахуванням підвищувального коефіцієнта на витрату. Під час тестування в реальних умовах при швидкості в 120 км / год обороти досягають цифри в 2100, що цілком прийнятно і навіть більше того.

Підвіска розумно жорстка і непогано тримає траєкторію руху, а крім цього, добре показує себе при поганих погодних умовах і при русі по трасі невисокої якості. Втім, багато що залежить від майстерності водія та стану дорожнього полотна.

Серед цієї маси переваг зовсім незначними здаються огріхи у витраті палива, а також невелика слабкість шумоізоляції, особливо при великих швидкостях. Як бачимо, достоїнств Mitsubishi Pajero має набагато більше, що і дозволяє цієї популярної моделі стільки років упевнено триматися на плаву і при кожній новій модифікації стабільно знаходити покупців.

Залишається розглянути таке важливе питання, як вартість Mitsubishi Pajero, тому що саме ціна є останньою перепоною між автомобілем і його покупцем. Немає жодних сумнівів: хороший продукт просто не може бути дешевим.

Тут, звичайно присутній значний розкид цін, тому що вартість Mitsubishi Pajero, як втім, і будь-якого іншого нового автомобіля, залежить від його комплектації. Він знаходиться в середньому діапазоні від 30 до 66 тыс у.е. На тлі інших рішень, це прийнятна вартість. Додаткова комплектація авто може включати оснащення легкосплавними дисками R18 з дев’ятьма спицями, галогенними фарами, датчиками дощу і світла, а також рейлінгами на даху і блокуванням заднього диференціала.

Така різноманітність комплектації дозволяє реальному покупцеві визначитися в тому, який варіант автомобіля є відповідним, виходячи з реальних можливостей і побажань. Марка Mitsubishi у всьому світі асоціюється з високою якістю, і модель Pajero не стала винятком.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.