Mitsubishi Outlander XL: впевнений в собі городянин

http://s3.ua/ab/img/photos/2010/11/29/mitsubishi-outlander-xl-new10.jpg

Розмова про цей автомобіль, мабуть можна почати з того як його назва перекладається на російську мову з англійської. «Незнайомець» або «Чужинець» з волі виробника вперше постав на очі публіки в якості концептуального автомобіля на Женевському автосалоні в 2001 році. Там же але вже через два роки він був вже номінований як серійний автомобіль.

У себе на батьківщині — в Японії він носив назву Airtrek. Основною метою концерну Mitsubishi, який зробив крок на стрімко зростаючий ринок «кросоверів», запропонувати автолюбителям симбіоз спортивного універсалу і ефектного міського позашляховика. З кінця 2005 року Outlander починає надходити в Європу і трохи пізніше до Росії. Вже через чотири роки кросовер піддається рейстайлінгу і виходить на ринок як модель 2010 року під назвою Mitsubishi Outlander XL.

Зовнішня відмінність від попередньої версії відразу впадає в очі. Змінилася решітка радіатора — вона стала більш агресивною для одних і витонченішою для інших. Змінився капот і бампер. Оптика придбала ксенон і стала адаптивної при поворотах і при проходженні нерівностей. Бічні дзеркала отримали дублерів поворотних ліхтарів. Система запуску двигуна тепер стала можливою без ключа. Помітні нововведення і при оснащенні рульового колеса. Кольоровий дисплей у поєднанні з камерою заднього виду стали надійними помічниками при парковці.

Рейсталінг не торкнувся підвіски, хоча абсолютно комфортною її назвати не можна. Зате оновлений Mitsubishi Outlander XL на відміну від попередника отримав можливість бути не тільки повнопривідним. Відповідно до доповнення до своєї назви автомобіль природно змінив свої габарити. З’явився третій ряд крісел, який за непотрібністю може трансформуватися. Змінилося і оснащення автомобіля в підкапотному просторі. До раніше встановлюється дволітровому мотору додався 2,4-літровий. Потужність підросла від 147 до 170 к.с. Але трилітровий двигун в новій версії не знайшов собі місця.

З недавнього часу потреби російського ринку задовольняється складальним заводом, розташованим в Калузі.
Фото Mitsubishi Outlander Фото Mitsubishi Outlander

Оцінюючи проведену інженерами і дизайнерами Mitsubishi роботу при створенні оновленого автомобіля, залишається визнати, що в цілому модель вийшла вдалою і виявилася дуже своєчасною і тому затребуваною. Індивідуальний стиль зовнішнього вигляду в гармонії з внутрішнім змістом і вартістю створили універсальний транспортний засіб, який зберігає свою мобільність в будь-яких погодних і кліматичних умовах. Автомобіль добре виглядає на міських вулицях і впевнено почуває себе на помірному бездоріжжі.

Трохи дратує звук мотора при розгоні, але це можна прийняти за належне, адже ви керуєте не ступінь седаном, а майже позашляховиком. На рибалку і для поїздки на уїк-енд Mitsubishi Outlander XL — хороший варіант, а от марш-кидок у гори буде для автомобіля серйозним випробуванням. І поїздка до моря через жорсткості підвіски може виявитися стомлюючої. Азартної їзди з дволітровим двигуном на Mitsubishi Outlander XL так само не вийде, втім, цей автомобіль зовсім не для молодих лихачів. Тут же слід зазначити, що антипробуксовочна система є опцією, і для того, щоб нею володів ваш автомобіль, доведеться істотно доплачувати.

Якщо ви втомилися засмучуватися через якість асфальтового покриття наших вулиць, якщо ви мрієте про універсалі з великим кліренсом і непоганий прохідністю і при цьому економити на бензині — Mitsubishi Outlander XL — непоганий варіант, при якому за певну суму можна вибрати досить оснащений і комфортабельний автомобіль .

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.