Mercedes-Benz B-Class: Спортивний сім’янин

http://img2.autonavigator.ru/carsfoto/1280/1659/43887/Mercedes_B-Class_Minivan_2008.jpg

Поява Mercedes-Benz B-Class датується березнем 2005 року, коли була випущена перша модель. По-клас створений на базі А-класу і отримав не тільки його підвіску, але і двигуни, які залишилися незмінними, незважаючи на збільшені розміри мінівена. Хоча B-Class і вважається сімейним автомобілем, він має високу моторністю, і прекрасно поводиться на швидкісних шосе і автобанах, показуючи прудкість цього спринтера.

Зовнішній вигляд автомобіля розчулює, чітко визначаючи його призначення. Радіаторні грати має злегка вигнутий вигляд, що створює враження посмішки на прикольною мордочці, а величезна трьохпроменева зірка, яка розташувалася на фальшрадиаторной решітці, надає йому важливості, вирівнюючи перше враження про несерйозність намірів. Чого-чого, а серйозності Мерседесу не позичати.

Стандартні двигуни, якими комплектується B-Class: бензинові — B150; 170; 200 і B200Turbo, а також дизельні — B 180 CDI, і B 200 CDI. Коробки передач: опціонна AUTOTRONIK, що встановлюється за додатковим погодженням та 5-ти і 6-ти — ступінчасті механічні.

ОснащеніеB-Classсостветствует високому званню лідера німецького автопрому, тому навіть в базовій версії кількість додаткового обладнання і опцій досить значна:

• Подушки безпеки водія і пасажирів (бічні і фронтальні)
• Системи управління автомобілем АВS; VDS; ESP; DSC
• Протибуксовочна системи (Traction control, ASR)
• Аварійне гальмування (Brake Assist, AFU)
• Іммобілайзер
• мультируль
• Склопідйомники
• Клімат-контроль
• Електропакет
• Сучасна аудіосистема
Фото Mercedes-Benz B-Class Фото Mercedes-Benz B-Class

Основними відмітними рисами B-Class є висока надійність і безпека. Кількість систем активної пасивного захисту водія і пасажирів просто зашкалює, але на чому, на чому, а на власній безпеці економити не варто. Подвійний підлогу знижує пошкодження при бічному ударі, а трьохточкові ремені безпеки й активні підголівники знизять амплітуду руху тіла під час зіткнення.

Системи автоматичного контролю руху автомобіля не тільки полегшують його керованість, але й чудово поводяться в критичних ситуаціях, коли водій не може достатньо адекватно зреагувати на що виникає небезпека. При різкому гальмуванні впередіідущего автомобіля, коли нам різко доводиться змінювати тиск на педалі, електронна система BAS практично миттєво нарощує тиск в гальмівній системі, допомагаючи зупинитися.

Позитивних характеристик у B-Class більш ніж достатньо. Динамічність і комфорт, зведені в ранг переваги, дозволяють отримувати величезне задоволення від керування автомобілем. Широка колісна база і з недавніх ще й кілька подовжена дозволяє отримати максимальний контроль над автомобілем. Двигуни високої потужності, особливо В 200 Turbo, надають автомобілю зухвалу стрімкість і напористість, перетворюючи його на справжнього спортсмена (з нуля до «сотні» за 7,6 сек.).

Салон автомобіля має підвищеним комфортом і вже в базовій комплектації автомобіль оснащений відмінною аудіосистемою і клімат-контролем, з п’ятьма режимами регулювання температури повітря. Опційно, можлива установка панорамного даху, що дозволяє візуально розширити розміри салону автомобіля, для захисту від сонячних променів, додатково, встановлюються захисні шторки. За індивідуальним замовленням вам встановлять спортивні сидіння з хорошою бічною підтримкою, що дозволяє комфортно відчувати себе під час проходження поворотів.

Системи автоматичного управління автомобіля, перетворюють його на слухняний інструмент навіть у руках недосвідченого водія. Додатково, як опції, можна замовити системи активної парковки і супутникового моніторингу транспорту.

Як не сумно, але навіть такий метр автомобілебудування як автоконцерн Mercedes-Benz не обійшовся без недоліків. Для наших доріг підвіска кілька жестковата і при русі по бруківці може відчуватися вібрація на кермі. Задні амортизатори можуть постукувати, коли машина їде ненавантаженої, при повному завантаженні ці звуки зникають. Незважаючи на заявлену маневреність, розворот автомобіля вимагає три смуги вільного руху, і це трохи напружує. Ось, мабуть, і все, хоча як для Mercedes-Benz це багато.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.