Lifan Smily: всі «за» і «проти»

http://www.evrokar.net/data/big/big3_5.jpg

В автомобілі кожен водій проводить занадто багато часу, щоб нехтувати його комфортністю. Безсумнівно, залізний кінь повинен бути і зручним, і містким, і маневреним. Тому перед придбанням машини необхідно зважити всі «за» і «проти». А які аргументи можна привести на користь покупки Lifan Smily 1,3 MT DX?

Якщо судити тільки по зовнішньому вигляду цієї моделі, то автомобіль відмінно підходить для досвідчених і неординарних людей, тому що він нагадує якийсь ретро автомобіль з вставками сучасних елементів. Однак цікаве дизайнерське рішення може припасти далеко не всім до смаку.

Перший автомобіль Lifan Smily був зібраний в Китаї в 2008 році, а з 2010 року представлений у продажу і на території України. У Карачаєво-Черкесії вже запущена лінія збірки цих автомобілів. По виду автомобіль представляє своєрідний гібрид Mini Cooper, але за будовою і особливостям подібність простежується тільки зовні.

П’ятидверний хетчбек оснащений 37 — літровим паливним баком і має повну масу в 1250 кг. Швидкість розгону невелика, всього за 14,5 секунд автомобіль набирає 100 км / ч. В принципі, для міських доріг, це нормальний показник, але є і набагато спритні автомобілі. Максимально можлива швидкість -155 км / ч, що для звичайного водія також опиниться в межах норми. Модель наділена механічною коробкою швидкостей, що особливо цінують в автомобілях російські автолюбителі.

Електроприводом оснащені тільки передні стекла і бічні дзеркала. Салон машини оббитий тканиною, конструкцією передбачений обігрів бічних дзеркал. В автомобілі також встановлені гідравлічний підсилювач керма, 4 динаміка, cd-програвач (з mp3), передні протитуманні фари. На кожні 100 км пробігу автомобіль витрачає 6,3 літра палива в змішаному режимі. Пепреднепріводний автомобіль максимально вичавлює 89 к.с. і краще всього працює на бензині марки АІ-92. Словом, він ідеальний для середнього класу споживачів.
Фото Lifan Smily Фото Lifan Smily

Доводи на користь покупки Lifan Smily:

1. Компактний і маневрений автомобіль, відмінно відчуває себе на міських дорогах і міжміській трасі, а також легкий в управлінні;
2. Кузов зроблений максимально відкритим, завдяки чому збільшений огляд дороги;
3. Передбачено захист від УФ-променів, тому мати під рукою сонцезахисні окуляри зовсім необов’язково;
4. Для того щоб відрегулювати дзеркала заднього виду, не потрібно виходити з автомобіля, адже зробити це можна в салоні;
5. Цікавий і незвичайний дизайн машини оцінять любителі ретро;
6. Відносно низька вартість марки в порівнянні з пропозиціями від інших автоконцернів;
7. В автомобільних салонах Lifan Smily часто доступний без черг.

Переважні недоліки:

1. Автомобіль яскраво вираженого середнього класу: немає жодної робочої характеристики машини (крім його розмірів), спроможних викласти його;
2. Час розгону досить велика, однак, це хороший показник для такої невисокої потужності двигуна.

Цей автомобіль стане відмінним варіантом для початківця водія, але більш досвідченому — може здатися нецікавим. Він легкий при паркуванні, податливий на міській та сільській дорозі. Крім того, цінова категорія відповідає російської Ладі «Калині», що робить ці два автомобілі основними конкурентами.

Проте негода у вигляді рясно випав снігу може викликати серйозні ускладнення під час їзди. Автомобіль не варто експлуатувати в умовах низької прохідності траси, в грязьових калюжах він може всерйоз загрузнути. Гладка поверхня дорожнього полотна — кращий варіант для компактної моделі.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.