Land Rover Discovery: англійський всюдихід

http://h4485434485.img.mediacache.rugion.ru/_i/vipcatalog/gallery/photo/44/85/43/4485438_1263561860.jpg

Британська компанія, відома всьому світу випуском висококласних позашляховиків починала свою діяльність у післявоєнні роки. Саме в цей час створена двома братами Морісом і Спенсером Уїлкса прийшла в голову ідея розробити на базі армійського Willysа — легковий всюдихід. У тяжкий післявоєнний час, коли вся Європа піднімалася з руїн автомобільна промисловість, була однією з найбільш рентабельних галузей. Саме в цей період брати укладають договір з урядом на виділення їм невеликого заводу в Соліхалл.

Перші машини зійшли з конвеєра омпанії в 1947 році. Основними клієнтами фірми Rover повинні були стати англійські фермери, так як модель мала підвищеною прохідністю і зовні дуже сильно нагадувала Willys. Перші автомобілі були дуже непоказний і виготовлялися з залишився після війни листового алюмінію. Пройшовши кілька тестів передсерійний зразок, під назвою Centre Steer, був готовий до виробництва. У 1948 році на автомобільній виставці в Амстердамі компанія представила нову модель — Land Rover. Модель відразу знайшла своїх прихильників, і вже в перший рік всюдиходів було продано більше, ніж легкових Роверів. Компанія постійно модернізувала своє «дітище» і з 1957 року була випущена дизельна модифікація.

У 1989 році розробники компанії представляють оновлену версію Land Rover — Discovery. Ця була 3-хдверная модель, що об’єднала в собі Defender і Range Rover. У 1990 році виходить 5-тідверная модифікація Land Rover Discovery. Ця модель була оснащена дизельним двигуном об’ємом 2,5 літра потужністю 107 к.с., доповнена турбонаддувом і интеркуллером. З 1995 року двигун оснащують новою системою впорскування — EDC. Це дозволяє збільшити потужність позашляховика до 113 кінських сил.

У 1994 році піддалася рестайлінгу автоматична коробка передач і внутрішній інтер’єр автомобіля, так само була оновлена ​​приладова панель. Крім автоматичної коробки в Land Rover Discovery модернізували «механіку», тепер вона стала випускатися з індексом R380 з синхронізованою задньою передачею. З цього року дилери стали продавати позашляховик на автомобільному ринку США.
Фото Land Rover Discovery Фото Land Rover Discovery

Позашляховик протягом ряду років брав участь у всесвітньо відомому ралі — Camel Тrophy. Завдяки цьому він знайшов безліч шанувальників серед людей, які ведуть активний спосіб життя і займаються автомобільним туризмом. Але не тільки участь у змаганнях високого класу дозволило цій моделі зайняти свою нішу впевнену в середовищі позашляховиків. Гарна прохідність і керованість, комфортабельність і підвищений рівень безпеки — все це далеко не повний список відомої на весь світ моделі.

З 1998 року компанія представляє нову модель — Discovery II. На перший погляд автомобіль не зазнав ніяких змін, але придивившись, можна побачити подовжену задню частину, трохи оновлену передню частину кузова і вище звичайного встановлені задні ліхтарі. Здається, що консерванти-англійці ніяк не хочуть прощатися зі своїм «дітищем», що має таку довгу історію. Повний привід нової моделі кардинально змінився. На зміну блокування міжосьового диференціала приходить система контролю тягового зусилля (ETS), управління якої відбувається за допомогою електроніки. Задня підвіска стала пневматичної. Двигуни також змінили. На зміну старенькому дизелю було встановлено 5-тіціліндровий турбований дизель об’ємом 2,5 літра.

Одна з останніх модифікацій Discovery — позашляховик 4-го покоління випускається в різних комплектаціях для Європи та США. Для бензинових моделей з об’ємом 4,4 літра і потужністю 300 л.с. для Європи і об’ємом 4,0 з потужністю 213 к.с. представлені 6-тиступеневою коробка-автомат, а для дизельних комплектацій — 6-тиступеневою «механіка».

На російському ринку Land Rover Discovery дилери пропонують у трьох комплектаціях S, SE, HSE. Все, що передбачено в європейській модифікації, також порадує вітчизняного покупця. Це і ABS, і просто «нашпигований» різної електронікою салон, і подушки безпеки, а також високоякісна аудіосистема.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.