Kia Picanto 2011: подорослішав малюк

http://auto.aviso.ua/upload/news/000/016/334/pic/f163348434866021_1295881566.jpg

Мабуть, доречніше було б написати «подорослішала малятко», оскільки машина явно найбільше підходить молодим представницям прекрасної статі, незважаючи на старання виробника позиціонувати автомобіль як «міський молодіжний унісекс». «Дорослішання» п’ятидверного хетчбека А класу — Kia Picanto — відобразилося й у зовнішньому вигляді, який став набагато більш презентабельним, і в деяких оновлення технічного характеру, і в збільшенні габаритів; ціна на нову версію також виросла. Як би там не було, оновлений Picanto рухається до споживача дуже стрімко: дебютувавши на автосалоні Женева-2011, автомобіль став продаватися в Європі вже навесні, в Україні — з початку літа. Восени повинен з’явитися трьохдверний варіант моделі, що відрізняється наявністю спортивних ноток.

Kia Picanto — представник ніші компактних міських автомобілів, вироблених компанією Kia Motors Corporation. Сама фірма веде відлік своєї історії з 1944 року; з початку третього тисячоліття корпорація акцентувала серйозні зусилля на європейському ринку й істотно розширила модельний «асортимент». Нині компанія, не зважаючи на кризові часи, відчуває себе досить впевнено. Модель Picanto відома в двох поколіннях, перше з’явилося в 2003 році (дебют на салоні у Франкфурті), автомобілі стали продаватися в 2004 році. Це покоління оновлювалося досить помітно в 2007 році і переважно зовні — у році 2010. Kia Picanto 2011 є першим зразком другого покоління моделі.

Для Picanto пропонується чотири варіанти силових агрегатів — два літрових (потужність — 69 і 80 «коней»), які з’єднуються з п’ятиступінчастою механічною КП, а також два мотори з об’ємом 1,2 літра (потужність — 87 л.с.). Останній варіант працює в «одній упряжці» з чотириступінчастим «автоматом». Відзначимо, що базова комплектація передбачає використання трициліндрового літрового двигуна. Цей движок дає можливість переміщатися з максимальною швидкістю близько 170 км / год і розганятися до першої сотні за 11,4 секунди. Автомобіль передньопривідний. Серед електронних систем представлені, зокрема, ESP, ABS, EBD.

Зовнішність нового Picanto відрізняється, насамперед, тим, що має виражений «жіночний» характер; найвірогідніше, що купувати автомобіль будуть в основному молоді жінки, дівчата. Характерним є також велика кількість світлодіодним техніки серед освітлювальних приладів. Усередині салону звертає на себе увагу трохи гостра форма керма.
Фото Kia Picanto 2011 Фото Kia Picanto 2011

Серед технічних моментів варто відрізнити використання нової технології, що допомагає економити паливо — Intelligent Stop and Go (ISG). Також помітна робота виробника над поліпшенням курсової стійкості, динамічних показників і підвіски.

Заслуговує похвали дизайн — внутрішній і зовнішній; також можна відзначити цілісність і того, і іншого і їх взаємозв’язок. Для маленького автомобіля, салон виглядає цілком просторим і комфортним; багажне відділення відрізняється зручністю у використанні.

Головним козирем автомобіля, безумовно, є економічність (витрата палива в середньому складає близько 4,8 літрів на сто км). Взагалі, з позицій використання сучасних технологій, новий Kia Picanto виглядає дуже навіть непогано і цілком здатний посперечатися з автомобілями більш високого класу. Також в актив машині можна занести стильні литі диски, досить непогану динаміку і цілком пристойні ходові якості. Ціни, хоч і виросли в процесі «дорослішання» моделі, все ж залишаються на такому рівні, який дозволяє вважати вартісної фактор ще одним позитивом автомобіля.

Про явні недоліки і промахи розробників говорити поки важко, можливо щось проявитися при більш тривалої експлуатації автомобіля. На даний момент пасивом (не надто обтяжливим) є відсутність можливості регулювати глибину керма, кілька різкувата робота зчеплення, невеликі неточності управління при їзді на високих швидкостях.

Kia Picanto 2011 — міський молодіжний жіночий автомобіль порівняно невисокій вартості, досить комфортний, економічний, технологічний, візуально приємний. Його ринкові перспективи на даний момент виглядають оптимістично.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.