Jeep Wrangler 2011: мінімальне досконалість класики

http://www.zastavki.com/pictures/1440x900/2010/Auto_Jeep_Jeep-Wrangler_2011_024185_.jpg

Шанувальникам відомої марки авто Jeep Wrangler в 2011 році компанією Chrysler Group підготовлений рестайлінг — не революційний, але що додає оптимізму. Оновлення і зовнішні, і технічні зроблені в дусі відданості традиціям. При цьому, основний акцент припадає на підвищення комфортності та універсальності автомобіля. За словами одного з представників фірми виробника, Jeep Wrangler стає все краще і краще. У поточному році це твердження, безумовно, можна буде перевірити.

Розробки американського інженера А. Херрінгтон стали базою, на якій с1941 року почали проводитися машини для збройних сил США (тоді американський уряд надав це право фірмі Вілліс). З цього і почалася історія всіх «джипів», включно з «Ренглер». Популярність армійського автомобіля була просто неймовірною; з цієї причини в 1954 році не служить в армії публіка отримала можливість насолодитися першою версією джипа «громадянського» (Willys CJ5). Сама марка Jeep за час свого існування (з 1940 року) належала різним фірмам — Willys-Overland, Kaiser-Frazer, Kaiser-Jeep, American Motors, American Motors-Renault, DaimlerChrysler. У 1987 році American Motors стала частиною концерну Chrysler, який і володіє маркою Jeep в даний час (маркою цілком відає однойменне відділення концерну).

Модель Jeep Wrangler відома в трьох поколіннях: Wrangler YJ (1987-1996 рр..), Wrangler TJ (1997-2006 рр..), Wrangler JK (з 2007 р. і донині). Дебют останнього покоління відбувся на початку 2006 року на автосалоні в Детройті.

Jeep Wrangler 2011 стало просторіше. У технічному плані змін не так вже й багато (до головних з них варто зарахувати вдосконалену систему шумоізоляції). Основними силовими агрегатами є V6 (обсяг — 3,8 літра, потужність — 199 к.с.) і чотирициліндровий дизель (об’єм — 2,8 літра, потужність — 177 «конячок»). Обидва двигуни пропонується з’єднувати з 6-ступінчастою «механікою» або перший — з 6-ступінчастим «автоматом», другий — з п’ятиступінчастим «автоматом». Фахівці відзначають непогані якості і того, і іншого силового агрегату; більшість схиляється до того, що дизель більш «перспективний» і володіє великим числом новацій.

«Зовнішність» рестайлінгової версії залишається впізнаваною — це явний «нащадок» Вілліса. Електроніки в машині достатньо (все-таки — це автомобіль 2011 модельного року), в салоні наявний більший комфорт (зокрема, за рахунок застосування нових матеріалів).
Фото Jeep Wrangler Фото Jeep Wrangler

Відзначимо деякі достоїнства автомобіля. У цьому плані, перш за все, варто відзначити «традиційність» автомобіля, спадкоємність поколінь (від «основоположника» — армійського Вілліса) з поступовими «вкрапленнями» сучасності і комфортабельності. Варто відзначити ще дві особливості оновленого Jeep Wrangler. На відміну від попередників його лобове скло зігнуте, правда, досить незначно. Це позитивно позначається на аеродинаміці і шумоізоляції. Ще, заради тієї ж аеродинаміки і акустики, змінені деталі передньої частини автомобіля (бампер, радіаторна решітка, капот). До всього, ці заходи посприяли поліпшенню пасивної безпеки авто.

Похвали гідні відповідність автомобіля своїм призначенням (їзда по бездоріжжю), його висока «джипість» (або «джіповость»), надійність. Також відрадно, що підвіска стала хоч трохи м’якшою. Вже не раз згадане плавний рух назустріч звичайному споживачу (підвищення комфортабельності, універсальності, економічності машини) теж є однозначним позитивом (навіть для любителів марки Jeep, які й без того задоволені цим автомобілем).

Ну і, трохи дьогтю. Керованість автомобіля залишається кілька важкуватою, особливо з незвички, хоча поліпшення в цьому плані є. За асфальтовому покриттю їздити в повноприводному режимі не можна, оскільки немає міжосьового диференціала. Нарешті, в разі механічної КП педалі розташовані досить тісно, ​​що незручно, особливо, якщо водій — володар ноги великого розміру.

Останній Jeep Wrangler з найменшими втратами класичних основ марки уособлює собою прагнення рухатися до звичного нинішнім водіям комфорту. Очевидно, баланс між сучасністю і традиціями в цьому автомобілі виражений майже оптимально.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.