Hyundai Getz: впізнаваний і улюблений

http://www.zavodi.ua/files/auto_version_photo/i48a020e81bbd9.jpg

Він — міський по суті справи
І симпатичний масі дівочих сердець.
Він оптимальний до межі
І впізнають, тому що названий Hyundai Getz

Для багатьох жителів мегаполісів, для кого автомобіль — необхідний засіб пересування — цей автомобіль вважається оптимальним. Серед основних якостей, що визначають його вибір, є: компактність, невелика витрата палива, маневреність, стильний зовнішній вигляд і звичайно — безпека. Саме до цього прагнули інженери та конструктори, створюючи Hyundai Getz.

Вперше дана модель з’явилася перед публікою і співтовариством автолюбителів в 2002 році на автосалоні в Женеві. У 2005 році його побачили на автосалоні в німецькому Франкфурті і восени того ж року Hyundai Getz з’явився на вітринах російських автосалонів. Перший час автомобіль надходив до Росії лише в п’ятидверному варіанті, а трьохдверна версія, з’явившись трохи пізніше, але так і не знайшла, бажаного виробником, попиту. І, тим не менш, автомобіль швидко став популярний.

Віддаючи за комплектацію з 1,1-літровим мотором і п’ятиступінчастою механічною коробкою близько 10 тисяч доларів, автолюбитель отримував натомість досить високу якість і максимальне задоволення запитів для тих, хто багато часу проводить у поїздках в межах міста.

Суттєвого ресталінгу Hyundai Getz піддався в 2005 році. Оновленню в основному піддалися решітка радіатора, оптика, крила і капот. З лінійки оновлених авто зовсім був виключений двигун об’ємом 1,3 літра. Наймасовішим у Hyundai Getz II стає двигун 1,4 літра потужністю 97 л.с. Крім цього, пропонувалися версії з моторами 1,1 і 1,6 літра. Дизельна версія, хоча й існувала, але була недоступна російському споживачеві через відсутність їх поставок на вітчизняний ринок.
Фото Hyundai Getz Фото Hyundai Getz

Практично трикутні фари змінилися на більш округлі і косоокі. Задні ліхтарі пройшли лише стилізацію, що можна сказати і про шильдику на задніх дверей. Описуючи зміну інтер’єру салону Hyundai Getz II, не можна пропустити кермо. Він «одягнувся» в перфоровану шкіру. Кілька зручніше стала і ручка КПП. Пластик явно придбав нову якість. Передня консоль, в данину моді, придбала металевий колір. До речі, остання версія Hyundai Getz пропонує відразу два варіанти оформлення салону — в синіх і червоних тонах.

З недоліків можна відзначити слабко бічну підтримку крісел, хоча головне призначення даного автомобіля не передбачає активної їзди. До педалі зчеплення доведеться звикати. Її м’який хід і великий запас холостого ходу, мабуть, розрахований на зіткнення до них жіночих ніжок. Втім, для більшої зручності жінок, Hyundai Getz II може запропонувати і чотириступінчастий автомат. Він дуже інертний на низьких передачах, але в міських пробках значно полегшує поїздки.

Рульова колонка на жаль має лише одне регулювання — по нахилу, що в принципі є нормою для авто такого класу. Не варто спростовувати думки, що Hyundai Getz II — в основному жіноча машина. Її любить і студентська молодь. Їй віддають перевагу прихильники спокійної їзди в межах міста і ті, хто пускається в нетривалі поїздки за його межі. Слід визнати, що надійність, досить просторий салон, легкість управління і помітність в міському потоці привертає до покупки Hyundai Getz II і чимало чоловіків, причому різного віку.

Своєю популярністю Hyundai Getz II в одну з перших черг, зобов’язаний ціновій політиці виробника. Мінімальна комплектація пропонується сьогодні від 10200 доларів, а максимальна доходить до 16500. Слід погодитися, що за ці гроші вже можна придивлятися до автомобілів більш старшого класу. І, тим не менш, покупець піддається спокусі придбати Hyundai Getz II, лише побачить цей, цілком сучасний, стильний і дуже надійний автомобіль.

Помітна останнім часом у лідера корейського автопрому тенденція на оновлення всього свого модельного ряду торкнулася і Hyundai Getz II. Приймачем його з 2011 року офіційно визнаний Hyundai i20, хоча поставки на ринок попередньої версії ще тривають.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.