Honda Crosstour: руйнівник стереотипів

http://bezrulya.ru/images/catalog/38000/38174_708x531.jpg

Свій шлях ця новинка японського автопрома 2010 року до російських дорогах зробила по найдовшому шляху. Відзначившись дебютом спочатку на американському континенті, в кінці квітня Honda Crosstour стала офіційно доступна автолюбителям України.

Виробники не приховують, що дана модель покликана стати конкурентом однокласників Lexus і Infiniti, а от яким Honda Crosstour бути в цій трійці — лідером чи замикаючим — покаже час. Ось тільки конкуренції може не вийти, бо Honda Crosstour швидше за все, відкриває новий для своєї лінійки клас, що займає щось середнє між седаном і кросовером яким похвалитися ні один, ні другий суперник поки не може. На відміну від американської версії, українська — не має в назві приставки Accord. Причина тому не відома: — може бути для того, щоб уникнути плутанини з класичним седаном, а може бути, через наочної різниці між американською і українською версіями.

Honda Crosstour з технічного боку представляє з себе транспортний засіб довжиною у майже п’ять метрів і шириною 2 м 10 см (по дзеркалах). Основний привід — на передні колеса, але є можливість підключення повного приводу, яким управляє п’ятиступінчастий «автомат». Об’єм двигуна — 3,5 л при потужності 275 к.с..

Чим же відрізняється Honda Crosstour від свого попередника? Найяскравіший відмінність — кузов. Тут є щось від «універсалу» і «хетчбека». Його незвичайна геометрія визначено змусить обертатися на вулицях перехожих і пригальмовувати, що їдуть поруч автомобілі. Звертають на себе увагу: решітка радіатора і пара потужних вихлопних труб це ті штрихи, які підкреслюють стати серйозного автомобіля.

У багажному відділенні конструктора спробували додати автомобілю практичності — помістивши під основним підлогою додатковий досить об’ємний ящик. Малоймовірно, що його ризикнуть використовувати для маринування шашлику або для транспортування рибальських трофеїв, а ось спортивна сумка або щось однорідне туди з успіхом можна сховати. Для російського покупця Honda Crosstour «одягнути» салон в більш приємний, на відміну від американської версії, пластик. На передній консолі з’явився джойстик управління аудіосистемою. Можливо це, за задумом дизайнера, і стильно, але подібними речами оснащувалися автомобілі років 15-20 тому. Сьогодні це вже, практично, ретро.
Фото Honda Crosstour Фото Honda Crosstour

Ще одна деталь, яка зажадає від власника деякого часу для звикання — це задня поперечна балка кузова. Вона явно зменшує панораму огляду через дзеркало заднього виду, хоча цей «пропуск», мабуть, покликана прикрасити камера заднього виду, зображення з якої виводиться на досить великий монітор. На ньому ж вельми інформативно виводиться і багата інформація про режими аудіосистеми. Чого не скажеш про кермо. Для такої настільки респектабельної і зовсім не дешевої машини, кермо здається біднуватим і «порожнім». Можливо це суб’єктивна думка, але саме незвичність форми кузова створюють ілюзію досить важкої автомобільної корми.

Honda Crosstour стала значно важче. Одна тисяча дев’ятсот кілограм ваги без навантаження зажадали від конструкторів оснащення автомобіля надійними гальмами, і перші тест-драйви показали, що тут претензій бути ні у кого не повинно бути. Спеціально для експлуатації по російських дорогах Honda Crosstour знайшла нові амортизатори і пружини, що додало автомобілю жорсткості і впевненості на віражах. Збільшений до 205 мм, дорожній просвіт новачкові російського ринку дозволить долати бордюри і нерівності бездоріжжя, хоча навіть експериментувати тут, машині такого класу, як-то не по статусу.

Важко зараз говорити про майбутнє цієї моделі. Менталітет російського автолюбителя схильний до консерватизму і вибір між чимось середнім між кросовером і потужним хетчбеком може виявитися досить спірним і, врешті-решт, чаша ваг схилиться швидше в бік більш певного представника певного класу автомобілів. Ще свіжа в пам’яті доля схожої за формою кузова моделі BMW, так і не отримала велику популярність у автоаматорів.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.