Haima 3: провісник успіху

http://autoniks.ru/data/saloons/cfc1598a1db67e229bb09a5273309d764bf4369e/images/finish/b773c4f2eccbda5c28d57286005d0a3d.jpg

Скептики, спочатку налаштовані проти китайського автопрому, безумовно спробують очорнити цей автомобіль, причепивши йому ярлик «підробка японської Мазди 3», — будуть і праві і ні. Маючи масу скопійованого і від цієї, і від більш ранньої — 323-ї моделі, Haima 3 є легальним продуктом співробітництва Японії та Китаю. У результаті його вийшов досить надійний і при цьому скромний за ціною автомобіль, що має повне право на своє коло шанувальників.

Автомобільна компанія Haima розпочала свою діяльність, як дочірній підрозділ більш іменитого концерну FAW, який з 1992 року є офіційним діловим партнером японської Mazda.

Перший час Haima дійсно займалася виробництвом японських автомобілів за ліцензією, але з часом перейшла на випуск транспортних засобів під власним брендом. Випуск першої Haima 3 в кузові «седан» датується 2007 роком, а — «хетчбек» — 2009 роком. На ринок Китаю щорічно надходить у продаж і активно розкуповується не менше 150 тисяч автомобілів Haima 3. Сьогодні на всю Піднебесну компанія представлена ​​півтора сотнями сервісних центрів і при цьому входить з першої сотні найбільш перспективних підприємств машинобудування країни.

З 2011 року складання Haima 3 почалося і в Росії — на Черкеської автоскладальному заводі. Автомобіль має досить потужним, для представників китайського автопрому, 122 — сильним двигуном, об’ємом 1,8 л, п’яти ступінчастою механічною КПП, незалежною передньою та задньою підвісками. Зовнішня схожість з досить спортивної Мазда 3 — велике, а внутрішній зміст — являє собою набір кілька застарілих, але досить цікавих, технологій більш іменитого виробника з країни Вранішнього Сонця.

Для складання в Карачаєво-Черкесії запропонована більш оновлена ​​модель Haima 3, ніж та, що протягом двох останніх років проводилася в Китаї. Стрімке дизайн, над яким попрацювали фахівці італійської компанії IDEA, тепер поєднується з доведеної ходовою частиною машини. Як і належить напівспортивного кару, Haima 3 невеликих «зростання» — її висота всього 1474 мм. На догоду відповідності стандарту Євро 4 російський варіант автомобіля буде комплектуватися 112 — сильним мотором, виробництво якого в обсязі 300 тисяч на рік вже давно налагоджено на батьківщині автомобіля — у Хайнані. «Російська» Haima 3 по повного циклу — від зварювання кузова до фарбування і тому не підпадає під категорію промислового складання, що, природно, позначиться на ціні.
Фото Haima 3 Фото Haima 3

Найбагатша комплектація автомобіля надасть споживачу: салон, оброблений кожзаменителем, кондиціонер, приводний варіатор, ксенонову оптику, два Айр-бега і повний електропакет.

Якщо з зовнішнім виглядом багато чого зрозуміло — Мазда завжди була ефектним учасником дорожнього руху, то внутрішнє оздоблення салону — дещо відрізняється від того, що існує в автомобілі японського виробництва. Можливо, саме порівняння з прабатьком автомобіля і тяжіє при оцінці якості інтер’єру, але для тих, хто тверезо оцінює різницю у вартості — ці контрасти зрозумілі і не пригнічують. Відмінна система управління температурою в салоні Haima 3 — гордість компанії. Трохи відстали від часу: якість пластику, рівень аудіосистеми — не настільки акцентуються, коли опускаєшся в зручні крісла і коли комфортно опускаєш підлокітник заднього дивана.

У передніх крісел, можливо, слабенька бічна підтримка, тим більше, що автомобіль претендує на активний стиль їзди. Автомобіль досить верткий. Заявлений радіус розвороту в 5,1 м — гарний тому показник. Робота фахівців Lotus в Haima 3 досить відчутна — комфорт водіям і пасажирам Haima 3 буде гарантований по російських дорогах. Ходові якості можуть засмутити саме власників комплектації з варіатором. Тут легке натискання педалі акселератора демонструє мляву динаміку, а додаткове зусилля — провокує у автомобіля ризиковані стрибки.

Безумовно, заводчанам нашого заводу «Дервейс» належить не мала робота з доведення Haima 3 до більш високого рівня, як у збірці, так і функціональності обладнання. Тим більше, що цінова планка автомобіля досить висока. «Мінімалка» вимагатиме суми в 450 тисяч рублів. Топова комплектація — більш ніж на 100 000 дорожче, а це вже рівень Фольксваген Поло і Пежо.

Мазда — в перекладі з японської означає «чайка». Як знати, можливо, саме копія японської чайки стане передвісником бурі успіху китайських авто на ринку авто.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.