Great Wall Hover H5: зневажаючи бездоріжжя

http://www.china-autotrade.ru/usersImages/great_wall/great_wall_hover_h5.jpg

У презентації цього автомобіля в Україну була передісторія і саме це, в якійсь мірі, визначило її успіх. У статус автомобіля «позашляховик» вже спочатку закладено байдужість його до якості дорожнього покриття, але ті факти, що саме Great Wall Hover H5 опинився в числі тих, небагатьох, хто дійшов до фінішу престижних ралі «Дакар-2010» та «Дакар — 2011» — позбавили критиків китайського автопрому багатьох козирів.

Hover H5 — є новою моделлю лінійки позашляховиків від Great Wall. В Росії він з’явився на початку 2011 року. Головним завданням конструкторів новинки було з’єднати найсильніші сторони його попередників — Hover і Hover H3. Однозначно, Great Wall вважається одним з найперспективніших автовиробників на території Китаю. Останні дані про обсяги виробництва за 2009-2010 роки показали їх стабільне зростання на рівні 160-170%. При цьому цікавий факт, що три чверті всіх експортованих з Піднебесної позашляховиків припадає саме на автомобілі, що сходять з конвеєра Great Wall.

Популярність і швидкому просуванню марки на авторинку Росії сприяє продумана цінова політика компанії і досить широка мережа її дилерських та сервісних центрів. На тлі багатьох китайських автопідприємств відмінною особливістю Great Wall є його цивілізоване співробітництво з найбільшими світовими виробниками позашляховиків. А про далекосяжні плани концерну говорить той факт, що з 2009 року всі позашляховики Great Wall проходять процедуру сертифікації в Британському Агентстві Експертизи транспортних засобів, а це є пропуском в будь-яку країну Євросоюзу.

Great Wall Hover H5 — повнопривідний п’ятимісний позашляховик з кузовом «універсал». Габарити автомобіля — 4649 мм — довжина, 1810 мм — ширина і 1745 мм — висота, що дещо більше, ніж у попередньої моделі. Маса в спорядженому стані становить 1880 кг. Передбачена комплектація автомобіля двома типами двигуна — бензиновим з робочим об’ємом 2,4 л і дволітровим дизелем потужністю, відповідно 136 і 150 к.с.
Great Wall Hover H5 Great Wall Hover H5

Найголовнішим відзнакою Hover H5 від свого попередника є наявність нового двигуна. Це дефорсований під вимоги Євро 4 чотирициліндровий мотор об’ємом 2378 куб. см серії Sirius від Mitsubishi. Значущості нововведенню додає той факт, що відносно довгий час саме ці мотори встановлювалися на іменитий Mitsubihi Outlander. Даний хід Great Wall визволив його і новинку від нарікань покупців і дав право надавати гарантію довгої і безвідмовної роботи агрегату.

Дизельний варіант приводу H5 — власної розробки, а ось трансмісії позашляховику у вигляді п’ятиступінчастою автомата і шестиступінчастою механіки дісталися від південнокорейського автоконцерну Hyundai. До речі, в попередніх версіях Hover установка коробки-автомат не передбачалася. Оновилася у Hover H5 і антипробуксовочна система, а доповнення кількості подушок безпеки — дозволило автомобілю зміцнитися в стані міцних «середняків» на краш-тестах за нормами європейських стандартів. На відміну від Hover H3 модель 2011 року зовнішні явно стала сучаснішою і привабливіше. Нові бампера, видозмінена оптика, подорожчання матеріалів інтер’єру — все це підняло і без того високу планку позашляховиків від Great Wall.

Автомобіль вийшов досить просторим. Навіть при повному комплекті пасажирів для поклажі залишається вільним 810 літрів об’єму, який за рахунок трансформації сидінь можна довести до 2070 літрів! Феєрверком опцій Great Wall Hover H5 назвати важко, але тут є все найнеобхідніше і навіть трохи більше. До появи системи клімат-контролю додався обігрів стекол, повний електропакет і система динамічної стійкості. Підвищити рівень комфорту була покликана шкіряна оббивка сидінь, а підняти естетичну привабливість зовні — 17-дюймові диски з легких сплавів. До бажанням наблизитися до своїх конкурентів, можна так само віднести появу у Hover H5 датчика дощу, парктроників і камери заднього виду. Система мультимедіа автомобіля явно прийшла із століття двадцятого, але для підкорювача бездоріжжя, на думку конструкторів і дизайнерів Great Wall, це, мабуть, не найголовніше.

Найбільш прискіпливі експерти можуть нарікати на відсутність у Great Wall Hover H5 набору опцій, який став традиційний для багатьох світових брендів. І з цим можна було б погодиться, якби не один фактор — ціна. Навіть на китайському ринку Great Wall відрізняється демократичністю в ціноутворенні, а якщо взяти до уваги, що в Росії ціни на цей позашляховик стартують від 699 000 рублів і фінішують в топової комплектації, злегка перевищивши 800 000 рублів, — то продовжувати диспут на цю тему — просто втрачає сенс.

Надійний, міцний автомобіль Great Wall Hover H5, готовий спростувати твердження про непрохідність багатьох доріг і при цьому, оснащений всім найнеобхіднішим, — заслуговує повне право бути присутніми на російському ринку і мати своїх справжніх шанувальників.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.