FIAT Linea: Представительный итальянец

http://www.drive.ru/images/lib/all-articles/274544.jpeg

Автомобільна компанія Fiat, маючи свої представництва в ряді країн, на сьогоднішній день є одним з провідних світових виробників автомобілів. Невелика група ентузіастів, об’єднавшись, вирішила завоювати всю Італію. У їх числі був Джованні Аньєллі, спочатку займав пост директора по маркетингу, а потім став директором компанії. Літо 1899 вважається часом народження Fiat. А в 1900 році на першому заводі по виробництву автомобілів вже 150 чоловік працювали над створенням 24 автомобілів Fiat в рік. Світовий ринок вперше познайомився з маркою Fiat в 1908 році. Компанії донині притаманне динамічний розвиток, регулярне оновлення модельного ряду і постійне розширення сфер діяльності. Завдяки характерним для Fiat проривів, компанія зуміла в короткі терміни створити власне, неповторне обличчя, ставши символом якості та безпеки за розумні гроші.

FIAT Linea — типовий представник сімейства компанії. Володіючи високими показниками надійності і чудовими ходовими якостями, ця модель користується підвищеним попитом як в Росії, так і за кордоном. Автомобіль класу С, що випускається з 2007 року, замінив в модельному ряду Fiat Marea. Цей класичний п’ятидверний седан був побудований на базі хетчбека Fiat Grande Punto. Елегантним стилем без зайвих деталей, строгим дизайном FIAT Linea підкорив безліч автолюбителів по всьому світу. Чіткий і лаконічний автомобіль став уособленням сучасної надійності.

На російський ринок FIAT Linea поставляється в одній модифікації — з бензиновим двигуном, оснащеним турбонаддувом, обсягом 1,4 л, який розвиває потужність 120 к.с. Цей силовий агрегат працює в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Хоча потенційні покупці сподіваються, що у них з’явиться вибір типів коробок передач до кінця 2011 року. Очікується, що буде запропонований варіант з роботизованою коробкою і двигуном об’ємом 1,6 л., Потужністю 116 к.с. Автомобіль стандартно обладнаний ABC, ESP, системою розподілу гальмівного зусилля, круїз-контролем, клімат-контролем, датчиком дощу, бічними і фронтальними подушками безпеки, бічними фіранками.
Фото FIAT Linea Фото FIAT Linea

У своєму класі FIAT Linea виділяється великою довжиною (4,56 метра). Збільшився розмір багажника, він становить зараз 550 літрів. Водій відчуває себе за кермом цілком комфортно, вистачає і місця, і діапазону регулювань керма і сидіння. Центральна консоль, що дісталася у спадок від Grande Punto, гармонійна і дуже зручна. Відмінною особливістю FIAT Linea є система Blue & Me. Вся інформація з телефону, будь то СМС або визначник номера, транслюється на центральний екран бортового комп’ютера. Дуже зручно наявність в бардачку USB-порту, до якого можна під’єднати зовнішні носії музики.

Зовнішній вигляд автомобіля викликає подвійне почуття: всі звикли, що італійські автомобілі втілюють в собі експресію, яскравість і темперамент сонячної країни. У FIAT Linea цього немає. Він нагадує скоріше продукт німецьких дизайнерів: тут і солідність, і чіткі лінії елементів кузова, і що виглядає трохи громіздко місткий багажник.

До позитивних моментів можна віднести досить високий кліренс (17 см), комфортну енергопоглинаючі підвіску, хорошу шумоізоляцію, еластичний двигун. Є й недоліки: коробка передач не відрізняється чіткістю, а громіздкі передні стійки ускладнюють огляд.

FIAT Linea — це автомобіль для спокійних, розважливих, упевнених у собі, самодостатніх людей з середнім достатком. Незважаючи на те, що модель не відноситься до класу спортивних або гоночних авто і не має жвавістю і високою динамікою, невеликий запас азарту в неї є. На цьому автомобілі найкраще добиратися на роботу, возити дітей до школи або відправитися на відпочинок всією сім’єю. Він розташовує до розміреного і неквапливій манері водіння, а його економічність буде хорошим союзником бюджету. FIAT Linea відмінно вписується в діловий ритм міського життя.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.