Dodge Journey: чистий амереканец

http://www.autosale71.ru/files/catalog/auto/models/dodge/journey/dodge-journey-4200_0.jpeg

Автоконцерн, що робить автомобілі Додж, ніколи не славився передбачуваністю і зрозумілістю даються моделям назв. Але в даному випадку все гранично ясно: Dodge Journey дійсно створений для подорожей. Він відразу ж підтвердив своє право називатися кросовером підвищеного рівня комфортабельності. Про це красномовно говорять і дизайн моделі, і Високорівнева колісна формула.

На превеликий жаль російських шанувальників цього виробника зокрема й позашляховиків взагалі, до Росії дійшла тільки зовнішність. Journey являє собою класичний сучасний «американський джип»: чудовий дорожній просвіт (182 мм), 19-дюймові диски і відповідні колісні арки, масивні радіаторні грати з Брендовим хрестоподібним переплетенням. Чого-чого, а брутальності у цього Доджа не забирати. Але це все, що робить його схожим на кросовер.

Російська комплектація Dodge Journey більше підходить під визначення «універсал» з типовим переднім приводом. Однак, якщо не зловживати автомобілем в умовах бездоріжжя, навіть моноприводних, укупі з рештою техобладнання, дає непогану прохідність і відмінне зчеплення коліс з трасових покриттям.

Опціонально і вартість Dodge Journey повністю підходять під бюджетний клас, а оснащення де в чому його перевершує. Висока кузовна посадка вбереже днище на путівці, а знижений центр ваги дозволить легко впоратися зі швидкісними перестроювання на якісних дорожніх покриттях. До речі, для максимального зниження центру ваги навіть акумулятор у цьому Доджо встановлений внизу.

Враховуючи універсальність кузова і широкі трансформують можливості салону, ця модель відмінно підійде для активного сімейного використання в місті та за його межами. Опціональна функціональність дозволяє встановити додаткові пасажирські місця або розширювати багажний відсік — все залежить від уподобань і цілей власника Dodge Journey. Вражає кількість всіляких скриньок, які, безсумнівно, будуть корисні в сімейних поїздках.
Фото Dodge Journey Фото Dodge Journey

Що стосується моторного оснащення цієї лінійки Доджів, то до нас поставляються два їх варіанти: V-2, 4 л плюс 4-ступінчаста АКПП, або V-2, 7 л з шестиступінчастою автоматикою. Але суто суб’єктивне відчуття від роботи менш потужного двигуна досить пристойне. Може бути від того, що спрощена коробка реагує практично моментально, а мотор з легкістю накручує «червону зону». Єдиний мінус — звук цього двигуна все-таки трохи сильніше, і рев мотора на високих оборотах чітко чути в салоні. Але це скоріше недоробка в області шумоізоляції.

Модель, оснащена шестициліндровим двигуном і коробкою з підвищеною ступінчастістю, поводиться передбачувано надійно, впевнено і чітко. Легка в управлінні, швидко стартує, охоче слухається гальма. Утримати її в потоці не складає особливих труднощів. А ось при спробі різкого збільшення швидкості навіть в умовах якісного покриття траси коробка починає помітно «пригальмовувати» — спрацьовує з невеликою затримкою. При цьому мотор просто взвивает. Але звукоізоляція в такій комплектації набагато краще, ніж в описаній вище, тому в салоні шуму практично не помічаєш. Вагомим недоліком цього двигуна є його витрати, у чотирициліндрового витрата палива значно нижче.

Ще одна особливість Доджа Журн дозволяє з упевненістю віднести його саме до мінівенам, а не до кросовера — на високих швидкостях машина не справляється із заметами. Які вже там спортивні характеристики! Але для полнокомфорабельних поїздок ця лінійка підходить якнайкраще. Та й ціна моделі цілком прийнятна для сімейного среднебюджетного авто: модифікація SE з 4-ступінчастою коробкою коштує близько 30 тыс. дол. шестиступінчаста R / T обійдеться «всього» на пару-трійку сотень тисяч дорожче. І, природно, додавайте вартість усіх додатково встановлюваних «удобностей», які розраховуєте отримати.

Нехай колоритність і міць оригінального Dodge Journey в Росії виявилася дуже урізаною, це анітрохи не зменшило комфортабельності моделі, та до того ж значно розширило коло потенційних покупців, адже сімейні автомобілі користуються куди більш високим попитом, ніж екстравагантні брутальні кросовери.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.