Citroen C6: по-французьки витончений но дуже сильний

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0/46/972/46972029_88cb2753e1def3d4large.jpg

Citroen C6: по-французьки витончений і по-російськи сильний Як концептуального автомобіля Citroen C6 постав перед очима автомобілістів і експертів ще в 1999 році. Минуло шість років, перш ніж, те, що сьогодні вважається особою концерну в цілому, виявилося на подіумі паризького автосалону. Завдяки уніфікації між моделями виробника при створенні Citroen C6, майже дві третини запасних частин і комплектуючих надали новинці Citroen C5 і Peugeot 607. Поява новачка в лінійці автомобілів, що випускаються ознаменувало повернення Citroen в сегмент автомобілів представницького класу, де він був відсутній після припинення випуску в 2000 році моделі XM.

Citroen C6 комплектується або 3-х літровим бензиновим, або 2,7 — дизельним двигуном потужністю 215 (208) к.с. Трансмісія — або п’ятиступінчаста механіка, або шестиступінчастий автомат. Габарити кузова — відповідають його класу — довжина 4910 мм, ширина — 1860 мм і висота 1465 мм.

Франції властива витонченість багато в чому. Citroen C6 — тому яскраве підтвердження. Плавні лінії самого кузова гармонійно поєднуються з оснащенням і загальним інтер’єром салону. Різні за величиною свеси автомобіля спереду і ззаду вбирають в себе і потужне швидкісне купе, і респектабельний хетчбек.

Широкий капот створює ілюзію «наповзання» на стильну грати радіатора, фари і передні крила автомобіля. Вже оцінка відстані між колесами говорить про гарантоване просторі салону, який комфортно «поглине» п’ятьох дорослих осіб. Безперечно, стрімкий вигляд кузова видає відмінну аеродинаміку і хорошу стійкість Citroen C6. Говорячи про унікальність кузова автомобіля і особливо про його задньої частини, можна згадати, що в якості «родзинки» французький виробник запропонував автоматично висувається при великій швидкості задній спойлер.

У салоні — бажання конструкторів перетворити поїздку на автомобілі в задоволення — помітно в усьому і кожному. Це і дуже зручні крісла, і незвичайна приладова панель, не відволікаюча водія від дороги, Тут же й ексклюзив для всіх моделей Citroen — гальмо стоянки з електроприводом.
Фото Citroen C6 Фото Citroen C6

Згідно проведеним краш-тестів, Citroen C6 показав відмінні результати, як щодо безпеки дорослих пасажирів і водія, так і дітей. Досить високі бали автомобіль має і в оцінці безпеки пішоходів. Саме тут конструктора запропонували варіант активного капота, який може підніматися на відстань петель, тим самим збільшуючи відстань до більш жорсткої «начинки» підкапотного простору.

Є в автомобілі та система контролю руху щодо осьової розмітки дороги. Випадкове перетинання її не тільки сповіщає водія вібросигналів, але і проектує сигнал тривоги на лобовому склі. Автомобіль важко назвати жвавим, але його призначення все-таки не стартувати з пробуксовкою на світлофорах, а з максимальним комфортом і безпекою доставити людину, яка знає собі ціну, в будь-яку точку міста і бажано по асфальтовій дорозі.

Безперечно, Citroen C6 — автомобіль представницького класу. Розкіш всередині і обсяги зовні — дещо звужують коло ефективного його використання. Тут найякісніша аудіосистема, найдорожчі і дуже якісні матеріали обробки салону, що є помітним, навіть для авто такого класу. Автоматика системи кондиціонування, підігрів задніх сидінь, багатошарові скла, відмінна шумоізоляція і багато — багато іншого говорить про те, що в Citroen C6 спробували вкласти краще, ніж на сьогодні володіє людство при виробництві автомобілів. Пневматична підвіска Citroen C6 змушує забути на час поїздки, що дороги бувають з неякісним покриттям. Шумоізоляція, відгороджує знаходяться в салоні людей від звуків неприємних слуху. Водій же виявляється в середовищі задоволення, де автомобіль відчуває всі його рухи і, можливо, навіть передбачає їх.

Але сам специфічний французький дизайн — не в кожного може викликати симпатії, а це в першу чергу позначається на недостатній сьогоднішньої популярності цієї марки в України. Так само, як відомо, за все хороше доводиться платити, а тому одним з головних недоліків цього автомобіля може считаеться його вартість. Не можна назвати демократичною і вартість технічного обслуговування

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.