Citroen C5: європейська якість плюс французький шарм

http://www.motorjam.ru/pic_lib/images/citroen_c5_32.jpg

Свій тріумфальний хід Сітроен С5 почав з Автосалону в Парижі в 2000 році, відразу ж звернувши на себе увагу екстравагантним зовнішнім виглядом. Величезні фари з Косинка, яскраво виділяється емблема на крутому зрізі капота, ухил лобового скла — все це ставить Сітроен С5 в ряд моделей, що виділяються індивідуальністю й особливим шармом.

Випуск С5 з’явився передумовою до зняття з виробництва таких моделей як Сітроен Xsara і Сітроен XM. За час, що минув з тих пір, Сітроен С5 зазнав чимало змін. Наприклад, емблема з накладної перетворилася на частину капота, з’явилися такі необхідні речі в умовах велелюдного міста, як «екологічний» дизель e-HDI і система старт-стоп.

Зараз це сучасний автомобіль, оснащений за останнім словом автотехніки з просторим салоном і об’ємним багажником. Електронна начинка включає в себе датчик тиску в шинах, датчик атмосферних опадів і паркування, датчик, який сигналізує про перевищення швидкості. Це стандартний набір сигналізують пристроїв, характерний навіть для самих перших моделей С5. В оновленому Сітроені присутня сучасна система клімат-контролю окрема для правого і лівого відсіку авто і, звичайно, більш досконалий бортовий комп’ютер, що б’є тривогу з приводу будь-якої несправності автомобіля.

Окремої уваги заслуговує підвіска. Спроектована таким чином, що легко можна регулювати величину дорожнього просвіту, ця автоматична гідроподвеска стала своєрідною візитною карткою Сітроена С5.Регуліровка максимально полегшена за допомогою спеціальних датчиків, які контролюють не тільки кліренс але і якість покриття дороги, і швидкість авто.

Усі європейські виробники авто роблять особливий акцент на безпеку як водія, так і його пасажирів. Ось і Сітроен С5 не став винятком. Крім сучасної системи ABS і системи екстреного гальмування, авто оснащено 6-ма подушками безпеки, що захищають при різного роду зіткненнях.
Фото Citroen C5 Фото Citroen C5

Після останнього проведеного рестайлінгу зовнішній вигляд Сітроена С5 сильно не постраждав. Мабуть, для французьких дизайнерів такий вигляд автомобіля здався і так достатньо сучасним і десь навіть модним. Зміни торкнулися лише дисків, внутрішньої обшивки і в деякій мірі фар. Ще з’явилися спеціальні кнопки допомоги для фірмового обслуговування авто. На жаль, для росіян цей сервіс поки недоступний.

Головний упор, актуальний саме для російського споживача, зроблений на внутрішньо зміст. Якщо раніше Сітроен С5 поставлявся з двигуном 1.8л, 2.0л і V6.3л, то модифіковані моделі мають в комплекті дизельний двигун 1.6 ТНР. Відповідно, потужність має теж середнє значення 150 кінських сил в порівнянні з 127-215 л.с. які движок мав до цього.

В умовах енергетичної кризи і постійно погіршується екологічної обстановки дизель без сумніву є виходом, однак при явних перевагах, до яких відноситься ціна на паливо, високий (у порівнянні з бензиновим) ККД і крутний момент, такий тип двигуна має і свої недоліки. За вирахуванням всім відомої дорожнечі самого движка, обслуговування його надалі буде коштувати також дорого.

У результаті згоряння дизельного палива утворюється сажа, яка відсівається через спеціальний фільтр. Росія, як втім і багато країн пострадянського простору, не славиться якістю виробленого палива, тому такий фільтр міняти треба систематично, що не відноситься до дешевих задоволень. До того ж сувора російська зима вимагає застосування окремо так званого зимового палива, що відрізняється від літнього густотою, інакше ризик не завести машину в найпотрібніший момент зростає. При всьому при цьому дизелі користуються попитом у сучасних автоаматорів, т.к його довговічність і екологічність переважують всі недоліки і здатні компенсувати вкладені кошти. Але використання якісного палива є для цього обов’язковою умовою, що для країн СНД іноді буває просто неможливо.

Тест драйви, проведені з дизельним С5 всі як один доводять, що це без сумніву вдале нововведення. Доповнений 6-ти ступінчастою коробкою передач, движок однаково добре показує себе при високих і при низьких оборотах. Та ж коробка забезпечує легкість і плавність перемикання швидкостей і відповідно підвищує задоволення від їзди.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.