Citroen C3: затишний і компактний

http://media.automobile.ru/cat/large/8/09/8092446e.jpg

Французька школа автомобілебудування ні в чому не хоче поступатися відомим автомобільним брендам Європи. Марка Citroen в Росії стала популярна порівняно недавно, в порівнянні з німецькими та американськими брендами, але вже встигла завоювати заслужену популярність. Модель Citroen C3, вперше презентована на суд європейських цінителів автомобільних новинок в 2001 році, встигла пережити два рестайлінга: у 2003 і 2005 році. Так, на світ з’явилася сучасна модифікація С3 з успіхом реалізується в Росії. Цей компактний і навіть мініатюрний хетчбек — просто знахідка дл завантажених міських вулиць, де завжди складно припаркуватися. З’явилися в 2004 році в Європі і пізніше прийшли в Росію моделі Citroen C3 VTR і XTR залишаються популярними і сьогодні.

Якщо відійти від милого і симпатичного дизайну Citroen C3 і вдивитися в підкапотний простір, то і там знайдеться, чому дивуватися. Якщо в Європі доступна версія, як на бензиновому, так і на дизельному двигунів, то в Росії офіційно поставляється тільки бензинова модифікація в трьох варіантах, потужністю 75, 90 і 110 кінських сил і об’ємом двигуна 1,4 і 1,6 літра. Крім того, росіянам доступні три варіації трансмісії. Це п’ятиступінчаста механіка, такий же п’ятиступінчастий напівавтомат і чотириступінчастий автомат. Правда, вибір КПП обмежується прив’язкою до конкретної модифікації Citroen C3.

Від моделі С3 класичного дизайну модифікація VTR відрізняється більшою різкістю обрисів, різкими перепадами ліній і незграбністю. Деякі критики назвали його екстер’єр навіть агресивним. Модифікація VTR пропонується тільки з 1,6 літровим двигуном на 110 кінських сил. На відміну від класики тут немає можливості вибору слабшого і менш спритного двигуна. Що особливо знаменно — саме цю модель французи забезпечили механічною трансмісією, що так до душі більшості російських водіїв зі стажем. Спочатку планувалося, що Citroen C3 VTR — це виключно європейський автомобіль, не призначений для продажу в Росії, але ось уже кілька років його активно пропонують і продають у Росії.
Фото Citroen C3 Фото Citroen C3

Якщо поруч поставити дві моделі: класичний Citroen C3 і модифікацію VTR, то відрізнити останній від класики можна буде по різких рис і затоновані в колір кузова фірмовим молдингам з шильдиком, на якому красується найменування моделі.

Що стосується інтер’єру, то тут все по-французьки скромно, стримано і дуже багатофункціональне. Сірі, приглушені тони в обшивці і на передній панелі гармонійно поєднуються з усім виглядом автомобіля, створюючи єдиний, неподільний образ.

Говорячи про переваги і недоліки, варто, в першу чергу, відзначити неймовірне відчуття комфорту, як у водія, так і у пасажирів, недарма французи роблять самі комфортні та безпечні автомобілі в світі. Що стосується ходових якостей, обслуговування і технічних характеристик, то тут стає ясно, чому цей автомобіль спочатку не призначався для Росії. Поглянувши на низький кліренс і випробувавши 110-сильний двигун, розумієш, що звернувши з добре покладеного проспекту до міських закутки або на приміську трасу можна гарненько і грунтовно застрягти.

Якщо Ви вирішили обрати автомобіль для регулярних поїздок за місто, то жодна з модифікацій Citroen C3 Вам точно не підійде. А от для стояння в міських пробках і парковки на тісних вулицях при фактичній відсутності паркувальних місць — це його стихія. Не доставляючи особливого клопоту в обслуговуванні, Citroen C3 дуже прискіпливо ставиться до налаштування електроніки та вибору якісного бензину, а в усьому іншому допоможуть розібратися співробітники фірмового автосервісу. Обслуговувати та ремонтувати цю машинку на першому-ліпшому сервісі обійдеться собі дорожче.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.