Citroen C-Crosser: сімейний кроссовер з японським минулим

http://www.gazeta.ru/files/976124/tarta1.jpg

Автоконцерн Сітроен останнім часом все частіше дивує світ дизайнерськими рішеннями своїх нових моделей. Як тільки до громадськості дійшла новина, що наступне своє дітище французи вирішили створити на базі японського Outlander XL від Міцубісі, поява Citroen C-Crosser стали чекати з нетерпінням — всім хотілося швидше побачити на власні очі, що з себе буде представляти «японець» з французьким шармом .

Якщо врахувати, що базова модель Міцубісі була більше машиною для сімейних заміських поїздок, то зовнішність Citroen C-Crosser про це навіть не нагадує. Виглядає він, як солідний спортивний кросовер, причому, не позбавлений елегантності. Розробники максимально можливо наблизили зовнішній вигляд Citroen C-Crosser до автомобіля багатоцільового використання, дизайн і ціна якого обов’язково повинні залучати любителів викликає шику, але при цьому не відлякати солідних сімейних покупців. Французам це цілком вдалося — C-Crosser не має настільки грізного вигляду, як належить потужним кросовера, але і нешкідливим універсалом його не назвеш. У ньому гармонійно переплелися обидві цих іпостасі.

Потрапляючи всередину салону, перебуваючи все ще під враженням від нового сітроеновского дизайну, різко опиняєшся у звично знайомої по Міцубісі Outlander XL обстановці. Ось його-то французи практично повністю залишили незмінним. Хоча цілком можливо, що зайва оригінальність у цьому випадку могла погіршити як завжди високорівнева японський комфорт — простір і зручність цього місткого сімейного авто.

Крім п’яти традиційних посадочних місць, Citroen C-Crosser має додатковий ряд з розділеними сидіннями. Таким чином, зовнішня ефектність цілком поєднується з місткістю, що вимагається саме для сімейних поїздок. Про це ж говорить і можливість збільшення обсягу багажного відсіку за рахунок складається останнього пасажирського ряду — в далеких подорожах з родиною можна бути впевненим, що все необхідне туди вміститься.
Фото Citroen C-Crosser Фото Citroen C-Crosser

Оббивка салону може бути як шкіряної (відповідно, в дорожчій комплектації), так і тканинної (з нею поставляються всі моделі мінімальної комплектації). Дуже зручно сконструйована система регулювання положень спинок і можливість переміщення подушок сидінь. Салон базово оснащений системою кондиціонування, пртівопилевим фільтром і попрацюй системою безпеки — по дві бічних і передніх подушки для першого ряду сидінь і бічні захисні шторки для наступного. Непогано продумана шумоізоляція — звук працюючого мотора в салоні ледве чутний.

Висока посадка дає прекрасну можливість огляду дороги. Електронними датчиками забезпечений навіть задній бампер, що робить задню парковку безпроблемною у вузькому обмеженому просторі. Ходова зазнала хоч і незначні зміни в порівнянні з базовою, але все-таки вони відчуваються — у моделі з’явилося спортивне поведінку. Правда, потрібно відзначити, що «кроссоверного» у Citroen C-Crosser проявляється в повну силу тільки на хороших покриттях, а в умовах бездоріжжя він веде себе як досить посередній, хоч і неслабкий, універсал. Словом, особливо великі ями, колії і вибоїни його власником краще об’їжджати стороною.

Традиційно, серія представлена ​​як з дизельним турбо, так і з бензиновим чотирициліндровим. Крутний момент у дизеля C-Crosser солідніше, ніж у бензинового — 380 проти 232 нм. І це при значному зниженні витрат палива. Але модель з турбо-дизелем коштує дорожче навіть у базовій комплектації. До того ж, йому потрібне якісне паливо, і не кожна заправна станція в Росії може похвалитися його наявністю. Коробки передач (класична механічна і вариаторні) нарікань в роботі не викликають. Проте слід враховувати, що з варіатором максимальна швидкість моделі трохи нижче, ніж з механікою.

На диво, в Citroen C-Crosser прекрасно поєднуються всі основні ознаки автомобілів двох, які вважалися раніше абсолютно несумісними, типів — модель стане прекрасним сімейним автомобілем, при цьому і зовні, і за технічними характеристиками залишаючись в класі позашляховиків. Французи показали, що навіть ставши сімейною людиною, можна не відмовлятися від своїх екстремальних транспортних переваг, досить просто трохи знизити їх планку.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.