Chery Bonus: доступний автомобіль

В Украине начали продавать ЗАЗ Forza - NewsUkraine

Chery Bonus вважається дуже молодий маркою зовсім ще юної автомобілебудівної компанії. «Черрі» або точніше — «Чіурі» цього року виповнилося лише чотирнадцять років, але тієї кількості шуму, що супроводжує її діяльність вистачило б будь-який інший компанії на багато десятиліть. Фірму часто звинувачують у плагіаті і навіть шпигунстві, але далі критики й розмов, завдяки юристам фірми, це не йде і навіть служить якійсь рекламою «Черрі».

Перша зустріч із глядачами у Chery Bonus відбулася в 2010 році на Міжнародному Московському автосалоні. Тоді, вміщена на подіум, новинка від ще маловідомого бренду носила назву Chery А13. Фахівці стверджують, що поява цієї моделі це спроба китайського виробника згладити безславне перебування на російському ринку її попередника — Chery Amulet. Bonus зібраний на його ж платформі. Зовсім не змінилися і схеми підвісок. Чеурі просто переглянув їх геометрію, додав жорсткості з’єднань і незначно розширив колісну базу. Зміни торкнулися зовнішніх габаритів і, звичайно ж, назви. Своїми новими обрисами і плануванням салону Chery Bonus зобов’язаний італійським дизайнерам, а саме автомобільної студії Torino Design. Концерн Чеурі не приховує своїх амбіцій просунути новинку на європейський ринок, і тому з лютого 2011 року складання його була довірена українському заводу в Запоріжжі. До того ж, російських автомобілістів, повинна підкорити, ще й ціна Chery Bonus.

Chery Bonus є типовим представником автомобілів компакт-класу. Кузов — ліфтбек (хетчбек з подовженим багажником). Під капотом буде розташовуватися півторалітрових 109-сильний мотор і п’ятиступінчаста механічна коробка перемикання передач. Максимальна швидкість Chery Bonus визначена виробником в 160 км / год. На вибір будуть запропоновані наступні комплектації Low Cost, Basic, Comfort і Luxury. Вартість автомобіля стартує з суми в 336 000 рублів, до якої увійде оснащення однією подушкою безпеки, кондиціонером, гидроусилітелем рулюючи, передніми склопідйомниками і центральним замком. Щодо російських моделей Chery Bonus можна позиціонувати нарівні з Лада Пріора.
Фото Chery Bonus Фото Chery Bonus

Говорячи про особливості Chery Bonus, слід торкнутися проблеми багатьох марок китайських автомобілів. Досить дрібні партії неминуче тягнуть за собою досить слабку службу сервісу і дефіцит запасних частин. Але тепер цього, на думку керівництва Чеурі, новинці побоюватися не варто. У самому Китаї за рік існування моделі виробник встиг створити досить-таки розгалужену мережу сервісного обслуговування. Українські партнери Чеурі претендують на 61% локалізації комплектуючих при складанні автомобіля і тим самим виключити будь-який можливий дефіцит видаткових матеріалів і запчастин. Тому, хто з настороженістю ставиться до всього китайського, приємно буде дізнатися, що силовий агрегат автомобіля має австрійські коріння, а це вже Європа.

Безумовно, у вигляді Chery Bonus простежується італійський стиль. Машина виглядає свіжо. Зменшена, проти Амулета, корми надала автомобілю динаміку і зовнішню і реальну. Мотор тяговит і легко справляється з бажаннями водія. Робоче місце водія дуже піднесено, що викликає дискомфорт у тих, хто носить четвертий зростання одягу і більше. Заднє сидіння не обмежує ніг пасажирів, але пасажиру навіть середнього зростання стеля виявляється досить низьким. Говорячи про ходові якості новобранця полку китайських автомобілів в Росії, слід зауважити, що відстань в 14 см від дороги до найближчої життєво важливої ​​деталі під кузовом — так само вимагатиме від власника Chery Bonus підвищеної уваги на дорозі.

До честі Чеурі можна віднести отримання ним у 2002 році міжнародного сертифікату якості. Це для китайського автопрому вважається досить високою оцінкою. Сам же Chery Bonus має масу підстав вважатися автомобілем, що йде трохи попереду претендентів. Саме до нього доклали руку інженери-біоніки. Фасад Chery Bonus дуже схожий на голову кита, а оптика нагадує очі орла. На краш-тестах стійкості бамперів Chery Bonus з’ясувалося, що вони витримують без наслідків удари на швидкості до 8 км / год.

Автоскладальному заводі в Запоріжжі, безсумнівно, доведеться ще попрацювати над усуненням недоліків збірки кузова і електрики, ручок управління комфортом і деталями салону. У планах заводчан — довести до прийнятної і шумоізоляцію автомобіля. І, тим не менше, вже ясно, що автомобіль прийшов на російський ринок всерйоз і надовго.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.