BMW третьої серії : BMW 3 Series Знамениті «троячки»

http://www.zavodi.ua/files/auto_version_photo/i4b1a81458d862.jpg

Почалося все в 1975 році, коли широко відомий баварський автомобільний концерн вирішив випустити у світ автомобіль середнього класу. Виробники зробили акцент на тому, щоб при порівняно доступною ціною отримати якісну машину. Перший автомобіль BMW третьої серії зійшов з конвеєра в 1975 році і отримав назву BMW E21. Для цієї серії автори надали великий вибір двигунів, причому для Європи машини випускалися з дещо відмінними характеристиками, ніж для решти світу. Продукція, що випускається для європейців серія була економічніше, ніж та, яка поставлялася для решти світу.

За всю історію концерну баварці представили 5 лінійок автомобілів цієї серії. Перша вийшла у світ в 1975 році, і з виробництва її зняли в 1983 році. На рік раніше, до зупинки виробництва першої лінійки цієї серії, на європейських автосалонах було представлено нове творіння німців — друга лінійка цих автомобілів — BMW E30.

Серійний випуск нової моделі почався в 1983 році. Дана модифікація, на відміну від попередника, стала випускатися п’ятидверній. Крім цього баварці вирішили трохи поекспериментувати і встановили новий 6-ти циліндровий двигун. Це нововведення суттєво збільшило продаж цієї лінійки BMW.

Слідом за другою серією, в 1990 році виходить третя, яка представлена ​​новим дизайном кузова і салону. Автомобіль став виглядати більш спортивно. Двигуни в цій серії представлені також обширно, але тут вже з’явилися на відміну від своїх попередників агрегати з обсягом більше 3-х літрів. Ця серія випускалася в різних варіантах кузова: седан, універсал, купе, кабріолет і хетчбек. Найбільшою популярністю користувалися купе, кабріолети і седани. Однією цікавою особливістю цієї серії було те, що купе і седани хоч і мали схожий зовнішній вигляд, не мали між собою нічого спільного, всі кузовні деталі в машинах були абсолютно різними. Всі п’ять типів кузова представлені в подальшому і в наступних лінійках концерну з Німеччини. Ця серія BMW знята з виробництва в 2000 році.

У 1998 році німецька компанія порадувала автолюбителів новою лінійкою 4-го покоління BMW E46. Цей автомобіль преміум-класу фахівці визнали найкрасивішою машиною в світі. Вона швидко завоювала популярність в автомобільному світі. Самим рекордним з продажів став 2002 рік, коли баварцям вдалося продати 560 000 машин по всьому світу.

На сьогоднішній день останнім 5-е покоління, яке випускається з 2005 року, представлено автомобілями BMW E90/91/92/93. Огляд цієї серії проведемо в статті більш докладно.

Випущена з конвеєра «трійка» з 2005 року модернізувалася кілька разів. У перший раз це сталося 2008 році, потім кожний наступний рік у модель додавали щось нове. Фахівці компанії BMW не зупиняються на досягнутому і проводять постійну діагностику своїх моделей. Це дозволяє їм поліпшити автомобіль за всіма показниками.

У 2008 році моделі купе і кабріолет залишилися такими ж, як і в 2005 році. Концерн попрацював тільки над модернізацією седана. Протягом наступних декількох років дизайнери німецької компанії помітно поліпшили візуальні і технічні характеристики купе і кабріолета.
Фото BMW 3 Series Фото BMW 3 Series

Розглянемо базову комплектацію BMW 3 Series, яка була випущена в 2005 році, і вже відштовхуючись від неї, фахівці поступово змінювали моделі цієї серії. Автомобілі п’ятої серії комплектуються двигунами двох видів дизельними і бензиновими.

Дизельна комплектація представлена ​​2.0-літровим двигуном, оснащеним турбонаддувом і потужністю 163 к.с. За рахунок турбіни і спеціально налаштованого уприскування палива в циліндри автомобіль розганяється до ста кілометрів за 8,3 секунди, має максимальну швидкість 225 км / год і не дивлячись на об’єм двигуна низький витрата палива 5,7 літра на «сотню».

Бензиновий двигун встановлений один з найпотужніших у своєму сегменті, має 6 циліндрів, і має потужність 258 л.с. Максимальний обертовий момент 300 Нм при оборотах двигуна 2500-4000. Для полегшення ваги автомобіля частина кузова виготовляється з алюмінію і магнію.

Ще один двигун, який встановлювали в комплектації 2005 4-хціліндровий. Має об’єм 2,0 літра, потужність 150 л.с. і максимальний обертовий момент 200 Нм (3600 об.м.). Обидва бензинові двигуни мають систему VALVETRONIC, яка регулює хід впускних каналів. Для регулювання розподільних валів використовується система VANOS.

Для всіх моделей встановлюється 6-ти ступінчаста коробка передач, тільки залежно від моделі може бути як автомат, так і механіка.

Для порівняння можна навести характеристики BMW 335i 2008 року випуску. У моделі встановлений 6-тіціліндровий бензиновий двигун, оснащений подвійним турбонаддувом, в якому додатково встановлена ​​система безпосереднього впорскування палива (HPI). Об’єм двигуна 3.0 літра, максимальний обертовий момент 400Нм і потужністю 305 к.с. Максимальна швидкість 250 км / год, до ста кілометрів розганяється за 5,6 сек. витрата палива 9.1 літра на «сотню».

За цими характеристиками, можна побачити яку величезну роботу провели фахівці німецької компанії, і це лише модернізація двигуна. Зовнішній дизайн BMW в щорічному оновленні модельного ряду набуває щось нове. Наприклад, в останній версії 3 серії, яка вийде навесні 2011 року зовнішнім дизайном приділили багато уваги. Оновлені передні фари, отримала абсолютно новий вид комплектація задніх фар. Оригінальний зовнішній вигляд отримали бічні дзеркала.

Німці, як завжди, якісно і оригінально підійшли до салону автомобіля. Тут представлені новітні розробки в області внутрішнього дизайну автомобіля. У машині присутня консольний дисплей, нова система Connected Drive надає пасажирам користуватися доступом в Інтернет, але тільки коли машина не в русі. Зручні крісла з електропідігрівом і ще багато різних «хитрощів» представили покупцям «баварці».

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.