Audi A5 Sportback: спортивний автомобіль для міських доріг

http://test.cardesign.ru/files/gallery/photo/part_11/110522/res/1__A5090005_large__520_283.jpg

Історія марки Audi почалася в 19 столітті. Випуск автомобілів серії А5 відома на весь світ корпорація почала в 2007 році. У 2009 році до 4-м існуючим модифікаціям автомобіля Coupe, Cabriolet, S5 Coupe і S5 Cabriolet була додана ще одна — Sportback. Вона виготовляється в німецькому місті Інгольштадті. Дизайнер модельного ряду — Вальтер де Сільва, — впевнений, що дана автомобільна серія є найкрасивішою з усіх створених ним.

При огляді Audi A5 створюється враження єднання композиції та дизайну. Він витриманий у стилі інших серійних марок моделі. Увігнуті і опуклі поверхні надають автомобілю чарівність. У сусідстві плавних ліній і спортивних штрихів вбачається певна невимушеність і легкість. Автомобіль зроблений на основі нової модульної платформи, його салон досить місткий і зручний. У ньому легко поміщаються чотири пасажири. Зручність управління обумовлено рішенням зосередити в одному блоці панель приладів і центральну консоль. У салоні Audi A5 Sportback присутні тільки якісні матеріали. Автомобіль позиціонується його творцями як клас Grand Tourismo.

При довжині кузова 4,70 метра обсяг багажного відділення займає 455 літрів. Маса автомобіля складає близько 1,5 тонни. Швидкість в 100 км / год він розвиває всього за 6,1 секунди. У комплектацію повнопривідного Sportback входять мультимедійно-інформаційна система, аудіосистема класу преміум Bang & Olufsen, ксенонові фари і світлодіодні смужки, змінний механізм клапанного газорозподілу, 3-х зонна система кондиціювання, 14 динаміків.

Автомобіль побудований на базі 6-ступінчастою механічною трансмісії. Для комфорту пасажирів і водія під час їзди передбачена система активного шумозаглушення, а також камера заднього виду. В автомобілі передбачена можливість відкриття дверей і кришки багажника без використання ключа.

Відмінні риси Audi A5 Sportback:
Фото Audi A5 Sportback Фото Audi A5 Sportback

- Цікаве дизайнерське рішення, гармонійне поєднання плавних ліній на тлі спортивних елементів;
- Великі за розміром колеса;
- Подовжена колісна база.

Максимально можлива швидкість, яку може розвинути автомобіль, становить 250 км / год, цей показник обумовлений обмеженням можливостей електроніки.

У даній моделі цілий ряд переваг, завдяки яким її вибирають все більше покупців. У Audi A5 Sportback зосереджені кращі дизайнерські рішення за всю історію світового автопрому. Присутні тут деталі та механізми забезпечують хорошу керованість машиною і точність реакції. Sportback серед інших модифікацій відрізняється принципово нової ходовою частиною, яка підвищує маневреність і безпека автомобіля. Якість зборки перебуває на високому рівні, у всіх елементах простежується турбота про пасажира і водія. Серед переваг моделі значаться також високий рівень ККД двигуна і невеликий, порівняно з іншими модифікаціями, витрата палива. Зручна в управлінні і відрізняється хорошою якістю звуку аудіосистема припаде до смаку страшенним меломанам. В автомобілі встановлений надійний гальмівна система: конструкція спеціальних дисків відповідає високої потужності двигуна, а регулювання гальмівних сил відбувається з максимальною точністю.

Поряд з перевагами у Audi A5 Sportback є ряд недоліків. Автомобіль, по суті, є складовою композицією, оскільки дуже багато деталей, які в ньому використовуються, запозичені у інших моделей. До того ж вартість автомобіля дуже висока, тому для широкого кола автовласників він поки залишається недоступним. Але в цілому враження автомобіль справляє гарне, він зручний в експлуатації, практичний і комфортабельний.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.