Aston Martin показав цивільну версію спорткара V12 Zagato

Aston Martin показал гражданскую версию спорткара V12 Zagato - NewsUkraine

Компанія Aston Martin поширила офіційні зображення цивільної версії спорткара V12 Zagato, повідомляє Autocar. Гоночний варіант автомобіля був розсекречений в кінці травня на конкурсі дизайну Concorso d’Eleganza Villa d’Este, ставши найкрасивішою машиною серед прототипів і концепт-карів на думку його відвідувачів. Потім два примірники гоночного «загатили» взяли участь в 24-годинному марафоні на Нюрбургринзі.
Новинка, розроблена на честь 50-річчя з моменту початку співпраці компанії Aston Martin і ательє Zagato, побудована на базі моделі V12 Vantage і має повністю нові алюмінієві і карбонові кузовні панелі, які виготовлені вручну. Двигун суперкара залишиться тим самим — шестилітровий дванадцятициліндровий агрегат потужністю 517 кінських сил (570 Нм), який зможе працювати в парі з шестиступінчастою роботизованою коробкою передач.
З нуля до ста кілометрів на годину суперкар зможе прискорюватися за 4,2 секунди, а його максимальна швидкість складе 305 кілометрів на годину.
У серійне виробництво цивільна версія Aston Martin V12 Zagato буде запущена в середині наступного року — всього планується зібрати 150 екземплярів. У Великобританії вартість суперкара без урахування податків складе 330 тисяч фунтів стерлінгів.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.