Як колір автомобіля визначає характер водія?

http://www.autoclubperm.ru/images/photos/medium/a4bb53d63cbb2ac840c8472e66f29f9e.jpg

Напевно, багато людей замислювалися, чому при покупці автомобіля людина ретельно вибирає його колір?! Тому що кожна людина індивідуальна, має певний склад характеру і риси характеру, притаманні тільки йому і нікому іншому. Значить можна сказати, що за кольором автомобіля можна визначити характер людини і його звички.

Кажуть, що в автомобілі однієї і тієї ж марки, але з різним кольором салону і кольором самого корпусу кожна людина буде відчувати себе по-різному. Крім того існує статистика автокатастроф, завдяки якій виявили, що більшою мірою а саме 63% аварій доводиться на автомобілі темних кольорів. 32% аварій відбувається між темним і світлим автомобілем і всього 5% зіткнень автомобілів світлих відтінків.

Як правило, автомобіль для багатьох його власників є другим будинком, тому люди ретельно підходять до його вибору, навіть у плані кольору. Кожна людина відчуває себе комфортно в тій чи іншій кольоровій гамі, з цього можна зробити висновок і приблизно уявити характер людини.

Чорний колір автомобіля говорить про те, що господар даного авто впевнений у собі і грунтовний чоловік. Така людина любить стабільність і принциповість, але в, то, же час чорний колір говорить про те, що людина за кермом такого автомобіля не проти влаштувати панування на трасі, що не призводить до гарних наслідків.

Білий колір володіє найвищим рівнем енергії. Такий колір автомобіля вибирають щедрі і справедливі люди. Білий колір відображає будь-які інші кольори, а людина, що має білий автомобіль може бути трохи відлюдник, тому оточуючі можуть його порахувати дуже гордим або зарозумілим.

Володар сріблястого автомобіля, як правило, людина байдужий і байдужий до оточуючих його речей. У рідкісних випадках поступиться або пропустить на дорозі кому-небудь місце. З кожним роком власників сріблястих автомобілів стає все більше, варто задуматися про свою безпеку!

Людина, яка має автомобіль синього кольору має внутрішню впевненість і зацікавленість до навколишнього світу. Синій колір говорить про досить високе становище людини в суспільстві.

Зелений колір символізує спокій і рівновагу людини. Володар зеленого автомобіля — розсудливий, серйозний і уважний водій.

Насичений червоний колір автомобіля говорить про те, що його власник самовпевнений, мужній, грубий з великою силою волі людина. Часом людина, що має червону машину, буває агресивним і неврівноваженим.

Жовтий колір — це колір сонця. Людина, що володіє таким автомобілем, сповнений енергії та оптимізму. Крім того, така людина любить бути в центрі уваги, дуже товариський і привітний.

Помаранчевий колір означає прагнення людини до чогось нового. Власник автомобіля оранжевого кольору схильний до фантазій і романтику.

Фіолетовий колір автомобіля говорить, що його власник мрійлива особа і досить часто літає в небесах, а точніше в космосі, виходячи з кольору машини.

Вченими доведено, що людина володіє автомобілем яскравого, помітного кольору має менше шансів впасти в депресію, ніж ті, у кого автомобіль м’яких пастельних тонів.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.