Що у водія в салоні?

http://www.saret-auto.ru/UPLOAD/fck/image/Foto_7.jpg

У водія в автомобілі все найнеобхідніше завжди під рукою, як і повинно, бути у доброго господаря — оскільки, транспортний засіб є, по суті, його другим домом на колесах. Безсумнівно, у кожного свій арсенал речей, все залежить від призначення автомобіля, характеру власника, його професії та багатьох інших факторів.

Крім того, існує певний список предметів, без яких автомобіль не вважається укомплектованим. Це, звичайно ж, в першу чергу такі засоби, як знак аварійної зупинки, вогнегасник, аптечка. Серед водіїв побутує думка, що склянка — також предмет першої необхідності.

Як би там не було, а речей набереться достатньо, особливо, якщо доводиться часто вирушати у тривалі поїздки.

Подушка і плед стануть у нагоді під час короткочасного відпочинку стомленого далекою дорогою водія, який вирішив подрімати півгодини, перед тим, як продовжити подальший шлях. Запас музичних дисків замінить попутника і допоможе скоротати час у дорозі, слухаючи улюблені мелодії легше долати відстань.

Предмети особистої гігієни, комплект змінного білизни, автокофеварка з запасом кави, цукру і вершків, чай, пара бутербродів, цукерки-льодяники, сигарети та інші продукти незамінні в тривалій подорожі.

Так само, як правило, в бардачку якого автомобіліста, майже завжди, присутній атлас автомобільних доріг, корисні книги зі спірних питань, що виникають під час спілкування з працівниками автоінспекції, журнали на автомобільну тематику, збірник кросвордів і ручка.

Якщо ж зазирнути в салон автомобіля водія-далекобійника, то в цьому випадку і, правда можна потрапити в домашню обстановку: тут можна побачити і телевізор, і холодильник, і пристосування для приготування їжі, і душ, і безліч різноманітних предметів, необхідних людині, відірваному від будинку, у зв’язку зі своєю професійною діяльністю.

І ще запах …, який є невід’ємною рисою характеру машини. Існують аромати, позитивно діють на керування транспортними засобами, і багато водіїв з успіхом користуються освіжувачі повітря саме з такими корисними запахами, підбадьорливими їх у дорозі.

Водії-далекобійники допомагають один одному, застосовуючи засоби «Оперативної радіозв’язку», так необхідної для спілкування та надання технічної або екстреної допомоги. Використовуються, так звані, СіБі-рації («Сібішкі»), що працюють у цивільному діапазоні. Багато хто бере в дорогу запасний мобільний телефон з додатковим акумулятором, особливо в зимову пору року.

Крім цього, в салоні водія практично завжди можна побачити фотографії милих його серцю людей, всілякі сувеніри, обереги, ікони, вимпели, колекції значків і інші гріють душу дрібні, але такі дорогі предмети, здатні своєю присутністю скрашувати тривалі монотонні поїздки. А це можуть бути, як не дивно, і звичайні м’які дитячі іграшки, що дарують спокій і затишок, віддалено, що нагадують про тепло домашнього вогнища, заклично вабливого вогнями своїх далеких вікон виснаженого нескінченними дорогами людини.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.