Чи потрібні в салоні автомобіля ароматизатори?

http://www.ekomissionka.kiev.ua/content/2011/20110315/u45979/offers/201103/p20110315214331-goodluck.jpg

Досить цікавий і неоднозначне питання, на який не можна відповісти ось так «з наскоку», оскільки на сьогоднішній день існує декілька розхожих думок.

Думка перша — медичне
Більшість медиків, а особливо вузькоспрямовані фахівці алергологи, є затятими супротивниками «хімічних» запахів, вважаючи їх основною причиною алергічних реакцій з боку організму людини. При вдиханні парів ароматизатора, вміст шкідливих речовин, в тому числі канцерогенних, в людському організмі просто зашкалює. Всьому виною містяться в їх складі хімічні компоненти зі складними назвами (бензізотіазолінон і т.д.), які в буквальному сенсі слова руйнують поверхню дихальних шляхів і призводять до серйозних відхилень в стані здоров’я.

Думка друга — пасажирське
Погодьтеся кожному з нас приємно увійти в салон автомобіля або міського транспорту і відчути свіжість морського бризу або пахощі квіткового галявини. Ароматизатор повітря вдало приховує всі сторонні запахи: людський піт, автомобільне паливо і навіть тютюновий дим. Неприємні відчуття, викликані сторонніми запахами, провокують запаморочення, відчуття дискомфорту і навіть занепокоєння, тому з точки зору пасажира набагато приємніше їхати в приємно пахне транспортному засобі, ніж мучиться в «сараї на колесах».

Думка третє (основне) — водійське
«Хазяїн — пан» — воістину справедливе вираз, оскільки хто як ні водій має право приймати рішення про те чи варто використовувати автомобільний ароматизатор або ж ні. Вибираючи той або інший запах, ми підсвідомо визначаємо свій характер. Чистий салон, ідеально вимитий автомобіль, і приємний запах дорогого парфуму. Все це досить красномовно заявляє про наше прагнення створити затишний і комфортний куточок. Не має значення, використовуємо ми автомобіль як «годувальника» або ставимося до категорії автолюбителів, автомобіль — наше обличчя, яке характеризує всі наші приховані якості.

Розуміючи, що для підтримки чистоти нам доводиться користуватися синтетичними миючими засобами, а також враховуючи позитивний перевага з боку прихильників автомобільного ароматизатора, стає ясно — Ароматизатор для авто — це необхідна і корисна річ. Попереджаючи протести медиків, хотілося б сказати про те, що навряд чи від нього більше шкоди, ніж від прального порошку або ж від викидів шкідливих речовин в атмосферу, а оскільки ми вже давно звикли з цим питанням то й ароматизатору в нашому житті місце знайдеться. До того ж ніхто не сказав, що необхідно використовувати синтетичні засоби, оскільки кава, ялівець або мішечок із сушеними травами степового Криму, ефективно і найголовніше безпечно освіжать салон Вашого автомобіля.

Використовуючи природні ароматизатори, Ви отримаєте подвійну вигоду: приховаєте сторонні запахи і забезпечите гарний настрій собі та своїм пасажирам.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.