Форд Фокус 3: швидше, більше і економічніше

http://s6.images.drive2.ru/community.blog.photos/x3/4400/000/000/1d4/3e8/88cd91bf391a0f94-large.jpg

У липні 2011-го року автомобілебудівний завод міста Всеволожска почне випускати зі свого конвеєра автомобіль нового покоління — Форд Фокус 3. Президент компанії Марк Овенден розповів, що вже цього року в планах компанії випустити до кінця року близько 25 тисяч нових моделей Форд Фокус.

За довгі роки існування Ford Motor Company марка «Форд» стала символом надійності. Всі ці роки компанія постійно вдосконалювала свою продукцію, приділяючи увагу, в першу чергу, системам безпеки і поліпшень технічних характеристик

Лінійка машин Форд Фокус почала розроблятися в 1991-му році, але перша машина зійшла з конвеєра лише в 1998-му році. У перших моделях Фокуса вже використовувалася багатоважільна незалежна задня підвіска і двигуни Zetec, які добре себе зарекомендували. З 2002-го року на автомобіль стали встановлювати нові двигуни Duratorg. Для виробництва Ford Focus компанія «Форд» використовувала свої потужності по всьому світу.

Форд Фокус поєднав в собі відмінну якість і оригінальний дизайн, і ці автомобілі стали найбільш продаваними автомобілями в світі в 2000 і 2001-му роках. У Європі найбільше продається була модель з кузовом хетчбек.

На російському ринку «Форд Фокус» вперше був представлений в1999-му році і своїм поєднанням безпеки, надійності і якості стрімко набув популярності. З 2003-го року це найпопулярніша іномарка в Росії, а зовсім скоро її успіх закріпить автомобіль нового покоління — Форд Фокус 3.

Якщо порівнювати Форд Фокус 3 з попередньою моделлю, то зовнішність його стала більш елегантна і являє собою особливе поєднання стилю і динаміки. Високотехнологічна оснащення автомобіля гарантує безпеку. Дизайн салону і організація його внутрішнього простору надає максимум зручності для водія і пасажирів. У порівнянні з попередньою моделлю, у новому Ford Focus збільшено простір для ніг пасажирів другого ряду.
Фото Ford Focus 3 Фото Ford Focus 3

Модернізація автомобіля торкнулася багатьох деталей. Нову форму придбали решітка радіатора і фари. Було додано декілька нових функцій в системі управління автомобілем. Зокрема, є функція запуску автомобіля за допомогою однієї кнопки, є датчики парковки і система контролю тиску в шинах. Приладова дошка підсвічується тепер яскраво-червоним кольором, що дозволяє краще бачити показання приладів і надає сучасний вигляд.

Завдяки підсилювачу рульового управління, системі стабілізації, допомоги при гальмуванні і електронного розподілу гальмівних зусиль, автомобіль легко справляється з важкими ситуаціями і дуже стійкий на дорозі. У будь-яких варіантах своїй комплектації, на дорозі, Ford Focus 3 слухняний і легко керований.

Ефективні амортизатори і пружини нової конструкції, якими обладнана передня підвіска автомобіля, не тільки підвищують комфортність машини, але і знижують шум в салоні машини. Збільшення розмірів колісної бази дало можливість впевненого проходження поворотів навіть на самих вузьких вуличках і забезпечило кращу стійкість машини, у порівнянні з попередніми моделями.

На зміну дорожньої обстановки миттєво зреагують системи активної безпеки. Системою стабілізації безперервно контролюється траєкторія руху автомобіля, система, яка допомагає при екстреному гальмуванні, збільшуючи гальмівне зусилля, може вагомо скоротити гальмівний шлях автомобіля, а підсилювач рульового керування має три режими роботи.

Форд Фокус 3 може бути укомплектований як бензиновим двигуном, так і дизельним. Бензинові двигуни узгоджуються як з автоматичною коробкою передач, так і з механічною. Дизельні двигуни пропонуються тільки з механічною трансмісією.

В даний час Фокуси другого покоління користуються стійким попитом. Ні в салонах підтриманих автомобілів, ні на автобазарі ви не знайдете багато Фокусів, т.к. їх більше купують, а не продають. І в нового Форд Фокус 3 є всі передумови для повторення успіху попередників. Нові автомобілі будуть випускатися в трьох базових комплектаціях — Limited Edition, Comfort, Titanium.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.