Фарбує людину не одяг, а дорогий автомобіль

http://www.zavodi.ua/files/auto_version_photo/i4b28d9201dd07.jpg

Напевно, кожному водієві завжди цікаво, хто ж ховається за кермом тієї чи іншої машини. Причому особливий інтерес викликають як дуже дешеві, таки дуже дорогі. Якщо у випадку з дешевими примірниками вгадати особу водія не складає особливих труднощів. Тоді як дорозі авто надають нам великий простір для фантазії. Завжди цікаво, хто опиниться за кермом. І часто надра дорогого автомобіля приховують багато цікавого.

Найчастіше дорогий автомобіль не набувається випадково. Цьому сприяє ціна на автомобіль і на його обслуговування. Необхідно мати цілком певний рівень доходу. Особисто мені не зустрічалася BMW X6, що стоїть біля під’їзду хрущовки. Тому і зовнішній вигляд власника дорогого авто швидше за все буде відповідати йому.

Купуючи дорогий автомобіль, людина купує не тільки статус. Дорогий автомобіль надає певний рівень комфорту, визначені ходові якості. Великі гроші платяться не тільки за шілдік на капоті. Хоча у випадку з деякими не зовсім вдалими моделями це так. Але в більшості випадків, купуючи машину певного класу, людина знає, що його чекає.

Якщо чоловіки, вибираючи дорогий автомобіль, більше орієнтуються на його ходові якості, то для жінки важливо, щоб автомобіль відповідав їх стилю. Рідко можна зустріти ніжну панночку за кермом брутального Mercedes Gelandewagen. Її звично буде бачити виходить з Bentley Continental GT. Mini Cooper, як яскравий представник англійського стилю, буде відмінним супутником для людини, яка розуміється на модному одязі. Навряд чи, що виходять з такої машини, можна побачити людину в строгому чорному костюмі. Яскравий Mini буде вдалим доповненням стильного людини.

Здавалося б дорогий автомобіль передбачає і відповідний зовнішній вигляд його господаря. Але іноді трапляються і курйози. Довелося мені їхати з дачі на BMW 5 серії. Приїхала я на дачу в пристойній чистому одязі, а їхати довелося в самому пошарпаному вигляді. У цей день різко похолодало, пристойного одягу не було. Довелося одягати старі престарий штани і куртку. До купи, я порядком забруднилася, так як перед самим від’їздом довелося ловити кота, якому закортіло погратися на вулиці. Пам’ятаю вирячені очі працівника ДАІ, який зупинив мене для перевірки документів вже на в’їзді в Москву. Ну не очікував він, що з цілком пристойною машини з’явитися людська істота досить пошарпаного вигляду. Уявляю, як би я виглядала в такому прикиді в громадському транспорті і що б про мене подумали люди. А ось на дорогій машині мені було цілком комфортно пересуватися.

Не думаю, що власник Bugatti, Lamborghini, Porsche або Mercedes зможе опинитися в подібній ситуації. Але й у мене немає звички ходити в брудному одязі і лякати оточуючих своїм зовнішнім виглядом. В даному випадку дорогий автомобіль допоміг мені замаскуватися в незручній ситуації.

Зрештою, якщо ви бачите людину, що виходить з дорогого авто в м’ятих, брудних штанях, то ви подумаєте, що він просто топився або у нього щось сталося. Тільки це змусило його вискочити з будинку, забувши про свій зовнішній вигляд. А якщо така людина виходить з машини, ціна на яку не висока, то ви подумаєте, що у нього просто немає грошей на інші брюки.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.