У позашляховика Jeep Wrangler буде новий двигун

Модель позашляховика Jeep Wrangler 2012 отримала новий мотор. Це — шестициліндровий бензиновий агрегат лінійки Pentastar, що йде на зміну двигуну V6 об’ємом 3.8 літра, яким оснащувалися ці автомобілі до сьогоднішнього дня.

Нова «шістка» розвивається потужність 285 «коней», з максимальним обертовим моментом 353Нм. У порівнянні з попередником показники цього мотора більше на 83 кінських сили і 32 Нм відповідно. Двигун працює з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач (колишній мотор працював з чотирьохдіапазонний «автоматом») або з шестиступінчастою механічною КПП. На розгін автомобіля з новим двигуном з місця до 96-ти км / год потрібно 8.4 секунди (проти колишніх 11.4 секунд). Показники витрати палива новинки — 12.7 літра на 100 кілометрів пробігу при їзді в місті і 9.5 літра на сотню кілометрів в заміському циклі. Колишній двигун позашляховика Jeep Wrangler мав аналогічні показники на рівні 14.5 літра і 10 літрів відповідно.

Версія позашляховика для північноамериканського ринку буде існувати, як і раніше, з трьох-і чотирьохдверним кузовом і в тих же, що і до цього, модифікаціях — Sport, Sport S, Rubicon і Sahara. Про ціни на Jeep Wrangler 2012 модельного року поки інформації немає.

Джерело: Клуб любителів ЗАЗ Forza

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.