У компанії Subaru для нового купе придумали ім’я BRZ

Нове купе з системою заднього приводу, розроблене компанією Subaru за сприяння корпорації Toyota, буде називатися BRZ. Прем’єру «технологічного» концепт-кара запланували на вересень цього року, коли у Франкфурті відкриється моторшоу.

У компанії Subaru пояснили походження абревіатури BRZ. В «словотворенні» взяли участь терміни Boxer engine, Rear-wheel drive і Zenith, що можна відповідно перекласти як опозитний двигун, задній привід і зеніт.

Технічних характеристик новинки компанія Subaru поки не оприлюднює. Попередньо, очікується, що нове купе Subaru буде оснащено 260-сильним двигуном. У різних модифікаціях для ринків різних країн пару мотору буде складати або шестиступінчаста механічна трансмісія, або шестиступінчаста ж коробка-»автомат». Також прогнозується присутність самоблокується заднього диференціала і 18-дюймових дисків.

Нагадаємо історію проекту. Анонс майбутньої співпраці в розробці нового купе компанії Subaru і Toyota зробили ще в квітні 2008-го. Після цього, з 2009-го Toyota презентувала три концептуальних автомобіля з різними екстер’єру. Два з цих прототипу були представлені під маркою Toyota і один — під егідою бренду Scion. У той же самий час, компанією Subaru був представлений лише макет автомобіля, що мав завдання продемонструвати мотор і підвіску розробляє купе.

Імовірно, задньопривідна Toyota буде обладнуватися 200-сильним двигуном. Передбачувана ціна моделі в Японії складе близько 2.5 мільйони ієн (десь 29 тис. доларів).

Прем’єри серійних моделей обох автомобілів заплановані на кінець цього року, а в дилерських мережах машини з’являться в майбутньому році.

Джерело: Клуб любителів ЗАЗ Forza

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.