Увага: автохами на дорогах!

http://static.vmurmanske.ru/serverdata/news_info/2009/12/29/497093/imgFull.jpg

Зовсім не дивно, що ті люди, у яких є особисті автомобілі, проводять багато свого часу в дорозі. Прямуючи на роботу, у відрядження, за покупками в супермаркет, застрягши в пробках, можна зустріти на своєму шляху автомобілістів, які навмисно нехтують правилами дорожнього руху. Наприклад, знаючи, що обгін на проїжджаємо ділянці дороги є забороненим, що знаходиться за кермом автомобіліст все одно робить обгінний маневр, піддаючи ризику всіх учасників дорожнього руху, які знаходяться в безпосередній близькості від нього. Таких автомобілістів ще називають автохамамі.

Крім порушень правил на дорозі, автохамам властиво відповідну поведінку при їзді. Багато хто мав можливість, стоячи в потоці машин, що застрягли в довгій пробці, спостерігати за діями автомобілістів, які вибудовують сусідню лінію там, де цього робити не годиться, нахабно прориваючись вперед. Як тільки пробка починає рухатися, в такій обстановці підвищується ймовірність виникнення малоприємних аварій через те, що автомобілісти не можуть поділити між собою дорогу.

Потрапивши в подібну ситуацію, схаменіться і не піддавайтеся емоціям спалахнув і обурення, що безграмотні «воділи» зухвало намагаються перебудуватися в ваш ряд, перед цим нахабно обігнавши вас збоку. Будьте розумніше, поступившись автохаму дорогу, ви, можливо, врятуєте себе від прикрого з ним зіткнення і наступних розборок на тему «хто правий, хто винен».

Напевно, не знайдеться жодного автомобіліста, якого за всю його практику водіння не підрізали б. Цей сміливий маневр більшою мірою наводить лють на водія, який був підданий діям автохама. Виникаюча реакція при цьому виводить водія з себе і призводить до втрати контролю і самовладання, оскільки автомобіліст керується вже не правилами дорожнього рухами, а особистими антипатіями. Безумовно, опинившись підрізані, виникає бажання наздогнати автохама і відплатити йому тією ж монетою. В результаті не важко здогадатися про сам ймовірне розвитку ситуації: перевищення швидкості, обгін цілого ряду машин, наближення до об’єкта і неминуче з ним зіткнення.

Таким чином, кожного разу, виїжджаючи на навчання чи роботу, у справах або на відпочинок, вирушаючи на самоті або з сім’єю, рідними, компанією друзів, слід пам’ятати, що на дорозі немає місця особистим почуттям і негативним емоціям. Швидкість не прощає помилок. Уважність і зосередженість на дорозі є запорукою безпеки руху в автомобілі. Не піддавайтеся на неподобства, що здійснюються автохамамі, не слід їх прикладом. Поведінка автохамов на дорозі є звичайною провокацією, мета якої — змусити вас вступити з ним у гонку. Будьте чемними і ставитеся терпиміше до всіх учасників автомобільного руху. Залишаючись добрими, нічого поганого з вами не трапиться. Цей закон можна застосувати не тільки в житті, але і на дорозі.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.